Detské ihrisko Trigano Traxx

 
Akcia
 
Dostupnosť 2 až 4 týždne
Bežná cena 1 090 €
Ušetríte 291 € (–27 %)
799 €    
Kód tovaru 6517
Výrobca Trigano
Kategória Ihriská EVO
 
 

Chcete pre deti pripraviť zábavné leto plné hier? S ihriskom Trigano EVO sa vám to určite podarí. Vaša záhrada bude plná detského smiechu, či už máte menšie, alebo väčšie deti. O bezpečnosť svojich detí s Trigano EVO nemusíte mať strach. Naše ihriská sú vyrabané vo Francúzsku pre domáce použitie podľa európskych bezpečnostných noriem a kritérií. tower zmena2

 Central tower 

Centrálna veža s protišmykovou podložkou je základnou časťou detského ihriska. Jednotlivé časti na hranie môžete rýchlo a ľahko vymeniť. Každé dieťa si zaručene nájde svoju obľúbenú hru a zažije nové dobrodružstvá. Vaša záhrada sa stane miestom, kde sa deti naučia a objavia nové schopnosti a zažijú jedinečné okamihy plné zábavy. 

 

 

monkey bridge zmena

 

 Monkey bridge

Skvelé sa hodí pre malých akrobatov, ktorí majú radi adrenalín. Deťom umožňuje zlepšiť ich zručnosť a zažiť dobrodružstvo pri lezení.

 

 

 

02072014-937zmena

  

Slide

Pre každé dieťa neexistuje lepšia zábava, ako šmýkľavka. Stane sa jednou z najobľúbenejších hier pre vaše deti a ich kamarátov. Oceníte ochranné zábradlie, ktoré poskytne pocit istoty a bezpečnosti.

 

 

tilted ladder

 

Tilted ladder 

Rebrík so šikmým sklonom je ako stvorený pre odvážnych lezcov, ktorí sa chcú zdokonaľovať v preliezaní. Deti tu preukážu svoju silu a rovnováhu a dosiahnutie cieľa bude pre nich zaručeným zážitkom. 

  

 

infernal rings 

Infernal rings 

Odvážlivci si môžu vyskúšať prekonanie strmeňov až k veži ihriska. Čas na tejto prekážkovej dráhe je výzvou pre všetkých malých dobrodruhov! Výborne si tu trénujú okrem sily aj trpezlivosť dostať sa do vytúženého cieľa.

 

 

toile zmena

 

 

Skill web 

Pri tejto hre si môže každé dieťa trénovať svoje zručnosti s loptou! Vyskúšajú si napríklad súťaž v presnosti a šikovnosti trafiť stanovený cieľ. Alebo sa môžu zabaviť fotením pri súťaži v robení grimás cez otvory. 

 

22203-1

 

  

Vyrobené vo Francúzsku, tento produkt spĺňa najprísnejšie európske bezpečnostné normy.

 

 

 

 

Vhodné pre deti:

Central tower: 4-12 rokov
Monkey bridge: 4-12 rokov
Slide 2,63 m: 3-9 rokov
Tilted ladder: 4-12 rokov
Infernal rings: 4-12 rokov

Skill web: 4-12 rokov

 

Priemer tyče 50 mm
Rozmery (d x š x v) 500 x 430 x 270 cm
Hmotnosť 83 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.