Eliptický trenažér NORDICTRACK C5.5

Kód: FS-NTEVEL69818
1 089 €
Skladom (2 - 5 dní)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Eliptical na domáce využitie, nosnosť užívateľa do 125 kg. Bluetooth komunikácia, aplikácia iFit. Manuálne nastavenie sklonu pojazdu v 5 stupňoch.

Detailné informácie

Podrobný popisEliptický trenažér NORDICTRACK C5.5 s masívnym zotrvačníkom v prednej časti stroja ponúka zákazníkom kombináciu kvalitnej mechaniky a ergonómie rámu s nosnosťou až do 125 kg. Ako jeden z mála crossových strojov na trhu umožňuje nastavenie tvaru a dĺžky kroku. Stroj disponuje komfortne dlhým krok o dĺžke 46 - 51 cm a rozstupom nášľapov 5 cm. Vďaka optimálnej ergonómii je zaručený pohodlný a správny pohyb ako drobným, tak vyšším postavám. Stabilná a masívna konštrukcia spolu s kvalitnými komponentmi predlžuje životnosť stroja aj pri využití ťažšími osobami a predurčuje model aj pre pravidelný športovejší tréning.

Vďaka kalibrovanému systému zotrvačníka o celkovej hmotnosti 21 kg (zotrvačník 7 kg) a modernej magnetickej brzde má NORDICTRACK C5.5 komfortný, plynulý a úplne tichý chod aj pri väčších záťažiach. Tento model je kompletne na ložiskách, v mieste napojenia pedálov na zotrvačník je potom dokonca kyvné uloženie ložiska pre minimálnu poruchovosť známe z drahých strojov.

Eliptický trenažér NORDICTRACK C5.5 má elektronicky ovládanú magnetickú brzdu SM Resistance, záťaž sa nastavuje elektronicky v rozsahu 1-20. Nastaviteľný sklon je možné manuálne regulovať v 5 pozíciách. Oproti klasickým eliptickým trenažérom so zotrvačníkom v prednej časti má značne menšie nároky na priestor, výhodou je dĺžka kroku a rozteč.

Rozmery stroja po zostavení (d. x š. x v.): 169 x 63 x 169 cm

Eliptical ponúka prehľadný a ľahko ovládateľný computer s multifunkčným farebným podsvieteným 5" LCD displejom a nastaviteľným držiakom na tablet, ktorý sa ľahko ovláda a zobrazuje všetky bežné hodnoty ako je čas, aktuálna rýchlosť, prejdená vzdialenosť, spálené kalórie a hodnotu tepovej frekvencie (pomocou dlaňových snímačov) , či hrudného BLUETOOTH pásu) Z programovej ponuky ponúka dokopy 20 prednastavených programov pre zvyšovanie kondície, spaľovanie kalórií a pod.

Trenažéry značky NORDICTRACK je možné tiež pripojiť cez systém BLUETOOTH k tabletu a využívať tak tréningovú aplikáciu iFIT, ktorá vám umožní využívať úplne nové možnosti a zábavu v oblasti domáceho tréningu!

MP3 pripojenie so vstavanými reproduktormi je ďalšou jedinečnou vlastnosťou modelu NORDICTRACK C5.5. Nechajte sa pri tréningu povzbudiť svojou obľúbenou hudbou. Vďaka týmto doplnkom bude váš tréning značne pohodlnejší, obzvlášť pri pravidelnom každodennom tréningu. Tepovú frekvenciu je možné merať dotykovými snímačmi tzv. hand pulzmi v madlách stroja, prípadne vďaka integrovanému prijímaču cez bluetooth hrudným pásom, ktorý nie je súčasťou ponuky, ale môžete ho u nás dokúpiť.

Súčasťou stroja je aj praktický držiak na fľašu s vodou a nastaviteľný držiak tabletu alebo telefónu. Tablet nie je súčasťou dodávky.

Súčasťou eliptického trenažéra sú vyrovnávače nerovností podlahy pre maximálnu stabilitu a bezpečie pri tréningu. Transportné kolieska poslúžia k ľahkému presunutiu po miestnosti, keď práve necvičíte.

Na kompletný stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéra potom 5 rokov záruku. Záručný aj pozáručný servis zaisťujeme priamo u zákazníka doma.

Technický popis:
- nosnosť trenažéra: 125 kg
- hmotnosť trenažéra: 79 kg
- spôsob využitia: domáci
- brzdný systém: magnetická brzda
- regulácia záťaže: elektronická s možnosťou programov
- zotrvačníkový systém: 21 kg
- rozsah záťaže: MIN až MAX plynulo
- konštrukcia trenažéra: so zotrvačníkom vpredu
- rozmery stroja po zostavení (d. x š. x v.): 169 x 63 x 169 cm
- dĺžka kroku: 51 cm
- rozteč nášľapov: 5 cm
- možnosti nastavenia: možnosť nastavenia dĺžky kroku
- stredové zloženie: šliapací stred s ložiskami
- prevod zotrvačníka: remeň s dopínacou kladkou
- osadenie kĺbových spojov: ložiská
- vyrovnanie nerovností podlahy: áno
- transportné kolieska: áno
- možnosť zloženia stroja: nie
- počet programov celkom: 20 programov
- prednastavené profily trate: áno, 20 variant
- programy riadené tepom HRC: nemá
- užívateľsky nastaviteľné programy: áno, s aplikáciou iFit
- ďalšie programy: len iFit aplikácie
- merané hodnoty: čas, rýchlosť, spálené kalórie, vzdialenosť, výkon (W), frekvencia otáčok, tep srdca
- zobrazenie záťaže na displeji: áno
- dlaňové senzory (hand pulzy): áno
- bezdrôtovo hrudným pásom analóg 5kHz: nie
- bezdrôtovo hrudným pásom Bluetooth: áno
- typ displeja: číselný LCD displej
- veľkosť displeja v palcoch: 5 "

Ostatné parametre:
- bluetooth komunikácia pre aplikácie
Napájanie:
- sieťová prípojka 230 V

Záruka na kompletný stroj: 3 roky
Záruka na rám stroja: 5 rokov


Dodatočné parametre

Kategória: Domáce eliptické ergometre
? Brzdný systém: magnetické
? Ovládanie záťaže: elektronicky
? Váha zotrvačníka: 7 kg
? Nosnosť: 125 kg
Meranie vzdialenosti: áno
Ručné senzory: áno
Počet stupňov záťaže: 20

Aplikácia iFit

iFit Coach

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.