Masážne kreslo BH Shiatsu Milan

Kód: 4350

Podrobný popis

Masážne kreslo BH Shiatsu Milan poskytuje pocit dokonalej relaxácie. Masážne kreslo ponúka unikátny Zero-Gravity systém s valčekmi umiestnenými nad srdcom. Rovnako ako u astronautov počas vzletu, čo umožňuje rozloženie telesnej hmotnosti rovnomerne po celom kresle, aby sa dosiahol pocit neprekonateľnej relaxácie, pohody a zmiernenia napätia v tele. Kreslo používa tepelný masážny systém, masáž miechy, reflexoterapiu a rôzne masážne techniky pre krk, ramená, chrbát, zadok, nohy, chodidlá, boky a hlavu. Jeho multifunkčný LED displej umožňuje nastaviť pozíciu nôh a chrbta.

BH Shiatsu Milan ponúka nasledujúce typy masáže chrbta:
Kneading - krúživé pohyby, ktoré účinne zbavia napätia v celom chrbáte a posilnia svaly.
Tapping - veľmi príjemná masážna technika, ktorá sa sústredí na celú dĺžku chrbtice. Táto masáž zvyšuje cirkuláciu kyslíku v tele. Technika poklepávania po tele.
Dual - je kombináciou predošlých dvoch techník. Radí sa medzi intenzívnejšie masáže.
Shiatsu masáž – stimuluje strategické body Vašej chrbtice, ktoré sa využívajú aj pri akupunktúre.
Švédska masáž - príjemná kombinácia pomalých krúživých pohybov a jemného poklepávania. Od predošlej techniky sa líši predovšetkým svojou intenzitou, ktorá je nižšia.

Spinálne nastavenia masáže závisia od zabudovaných optických senzorov, ktoré rozpoznajú užívateľovu výšku a pozíciu ramien s cieľom prispôsobiť masážny program pre individuálne požiadavky užívateľa.
Triple action zamerané na dolnú časť chrbta používa tlak vzduchu a terapeutické teplo, ktoré poskytuje maximálny pocit uvoľnenia.
HRI program poskytuje regeneračnú masáž, ktorá je založená na analýze srdcovej frekvencie. Túto masáž vykonávajú valčeky, ktoré prechádzajú naprieč celou chrbticou. Ak zistia nejaké namáhané plochy, zaobchádzajú s nimi s väčšou pozornosťou.
Shangri-La systém využíva vibrácie a hojdanie na odstránenie ťažkostí v oblasti stehien a zadku, čo im umožní dosiahnuť stav úplnej relaxácie.
Termálny masážny systém využíva terapeutické teplo, čím sa násobia blahodarné účinky masáže. Reflexný systém M1000 Jet Set uvoľňuje napätie v nohách. Každý bod na chodidle zodpovedá niektorému z orgánov v tele a masáž má blahodarný vplyv na celý organizmus a poskytuje pocit príjemnej beztiaže.
Arm vzduchová masáž s použitím airbagov zvyšuje krvný obeh v tele, poskytuje príjemný pocit ľahkosti vo Vašich ramenách a rukách.
Masážne kreslo Milan rozmaznáva vašu dolnú časť chrbta vďaka kombinovanej trojitej masáži pomocou valcov, tlaku vzduchu a terapeutického tepla.

Technický popis:
- systém reflexoterapie
- shangri-la systém
- 5 prednastavených programov
- užívateľské programy
- oblasti masáže: hlava, krk, ramená, chrbát, ruky, nohy, zadok (vibrácie)
- termálny masážny systém
- multifunkčný LED display
- USB port (audio)
- nezávislé elektronické nastavenie sklonu chrbta a nôh
- transportné kolieska
- optické senzory pre vlastnú 3D masáž
- inteligentná regulácia dĺžky nôh
- rozmery (vzpriamená poloha): d140 x š85 x v130 cm
- rozmery (horizontálna poloha): d220 x š85 x v110 cm
- hmotnosť: 107 kg
- maximálna hmotnosť užívateľa: 120 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.