Masážne kreslo BH Shiatsu Venice

Kód: 4351

Podrobný popis

Masážne kreslo BH Shiatsu Venice sa zameriava na energetické body v tele, ktoré môžu odblokovať energetické kanály a poskytnúť pocit dokonalej relaxácie. Kreslo ponúka rôzne druhy masáží na uvoľnenie krku, ramien, rúk, chrbta, bokov, zadku, lýtok a chodidiel, ale tiež umožňuje užívateľovi uložiť si 2 osobné masážne profily. Masážne kreslo Venice disponuje LED obrazovkou, ale aj diaľkovým ovládaním pre maximálne pohodlie. Dodáva sa spolu s audio jack-om Hi-Fi setom pre telefóny, čo umožňuje užívateľom odpočívať pri počúvaní svojej obľúbenej hudby.

Venice ponúka nasledujúce typy masáže chrbta:
Kneading - krúživé pohyby, ktoré účinne zbavia napätia v celom chrbte a posilnia svaly.
Tapping - veľmi príjemná masážna technika, ktorá sa sústredí na celú dĺžku chrbtice. Táto masáž zvyšuje cirkuláciu kyslíku v tele. Technika poklepávania po tele.
Dual - je kombináciou predošlých dvoch techník. Radí sa medzi intenzívnejšie masáže.
Shiatsu masáž – stimuluje strategické body Vašej chrbtice, ktoré sa využívajú aj pri akupunktúre.

Kombinácia tlaku vzduchu a vibrácií v oblasti nôh zmierňuje napätie a môže byť ideálnym doplnkom lymfatickej drenáže. K dispozícii sú tri špeciálne techniky pre zadok, lýtka a nohy.
Spinálne nastavenia masáže závisia od zabudovaných optických senzorov, ktoré rozpoznajú užívateľovu výšku a pozíciu ramien s cieľom prispôsobiť masážny program pre individuálne požiadavky užívateľa.
Triple action zamerané na dolnú časť chrbta používa tlak vzduchu a terapeutické teplo, ktoré poskytuje maximálny pocit uvoľnenia.
HRI program poskytuje regeneračnú masáž, ktorá je založená na analýze srdcovej frekvencie. Túto masáž vykonávajú valčeky, ktoré prechádzajú naprieč celou chrbticou. Ak zistia nejaké namáhané plochy, zaobchádzajú s nimi s väčšou pozornosťou.
Masážne kreslo ponúka unikátny Zero-Gravity systém s valčekmi umiestnenými nad srdcom, rovnako ako u astronautov počas vzletu čo umožňuje rozloženie telesnej hmotnosti rovnomerne po celom kresle, aby sa dosiahol pocit neprekonateľnej relaxácie, pohody a zmiernenia napätia v tele.

Technický popis:
- HRI systém
- Zero-G systém
- termo masáž
- 5 prednastavených programov
- 2 užívateľské programy
- oblasti masáže: hlava, krk, ramená, chrbát, ruky, nohy, zadok (vibrácie)
- termálny masážny systém
- multifunkčný LED display
- 3,5 mm jack + Hi-fi set
- diaľkové ovládanie
- nezávislé elektronické nastavenie sklonu chrbta a nôh
- transportné kolieska
- optické senzory pre vlastnú 3D masáž
- inteligentná regulácia dĺžky nôh
- rozmery (vzpriamená poloha): d140 x š85 x v130 cm
- rozmery (horizontálna poloha): d200 x š85 x v110 cm
- hmotnosť: 97 kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.