Posilňovač brušných svalov HMS AB-POWER

Kód: ABI-17-8-285
55 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.3.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

AB POWER je exkluzívne zariadenie pre formovanie brušných svalov a zároveň napomáha znížiť nadmerné množstvo telesného tuku. Jeho unikátny dizajn je pri cvičení nielen efektívny, ale aj bezpečný pre kĺby.

Zariadenie AB POWER bolo vytvorené s cieľom minimalizovať negatívne vplyvy moderného životného štýlu. Notorický nedostatok času, sedavý spôsob života, stres a únava sa stal jeho nerozlučnými prvky. Aby sme im mohli čeliť, návrhári AB POWER zvolili tri ciele - vytvoriť ľahko skladovateľné zariadenie, ktoré ovplyvňuje celé telo, ale s osobitným dôrazom na brušné svalstvo.AB POWER zapája svaly vo všetkých fázach pohybu: koncentrické (pohyb nahor), excentrické (pohyb nadol) a izometrické (zastavenie v koncovej polohe). Tréning tohto typu - komplexné zapojenia svalov - môže byť v krátkej dobe významne znížiť objem zbytočného tuku, zlepšiť kondíciu a získať atraktívny vzhľad. A to všetko vďaka niekoľkým minútam cvičenia denne!

Použitím trvanlivých materiálov a komfortných prvkov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. AB POWER je vybavený pohodlnými rukoväťami a multifunkčným počítačom. Jeho umiestnenie v kombinácii s čitateľným LCD displejom Vám umožní dohliadať na všetky hlavné parametre.

Technický popis:
- vyrobený z ocele
- LCD počítač
- rukoväte s pogumovaným povrchom
- pohodlné, penové valčeky pod kolená a lakte
- protišmykové podložky
- rozmery: 148 x 55 x 36 cm
- maximálne zaťaženie výrobku: 100kg
- hmotnosť: 8,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.