Vibračná plošina HMS Sky SVP11 2. - trieda

Kód: RABI-17-22-416
322 € –24 %
Vibračná plošina HMS Sky SVP11  2. - trieda
322 € –24 % 245 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.4.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Vibračná plošina HMS Sky SVP11 bola postavená, odskúšaná a zložená späť do pôvodnej krabice.


SVP11 je 3D vibračná platforma. Na bežných plošinách dochádza k vibračným pohybom v jednej rovine. V 3D platforme sú pohyby oscilačné, vertikálne a lineárne. Takéto riešenie dáva oveľa väčšie výsledky. Platforma sa pohybuje dvoma motormi, ktoré vytvárajú viac smerné oscilácie.
Vibračná plošina SKY SVP11 je zariadenie pre domáce použitie, ktorého úlohou je efektívne odbúravať prebytočné tuky, tvarovať postavu a hlavne podporovať relaxáciu unaveného svalstva.
Primárnou funkciou tohto stroja je spaľovanie prebytočné tukové tkanivá a odstránenie celulitídy. To je zabezpečené vysoko účinnou metódou vibrácií. Výskum dokázal, že toto zariadenie povzbudzuje krvný a lymfatický systém, spevňuje svalstvo nôh, zadku, brucha a pôsobí proti zadržiavaniu vody v tkanivách. Jeho priaznivé účinky sú dlhodobo preukázané radom spokojných užívateľov.
Táto platforma SVP11 SKY má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém, účinne uvoľňuje svaly a stimuluje ich vývoj. Je to univerzálne zariadenie, ktoré bez ohľadu na vek a zdravotný stav užívateľa umožňuje starať sa o formu a Váš vzhľad priamo doma. Prístroj má integrovaný počítač s LCD displejom. Vďaka indikáciou umožňuje s vysokou presnosťou odhadnúť počet spálených kalórií. Užívateľ si môže vybrať medzi 5-tich cvičebnými programy, rovnako ako samostatne nastaviť rýchlosť masáže i dobu.

Plošina má tiež 3 úrovne intenzity - pri státí uprostred stroj simuluje chôdzu, s miernou medzerou medzi nohami stroj simuluje behanie a pri širokom rozkročené simulujete šprint. A vďaka diaľkovému ovládaču, ktorý je súčasťou balenia, je nastavenie cvičenie rýchle a jednoduché.

Plošina má tiež možnosť pripojenia Vášho mobilného telefónu pomocou bluetooth alebo iných médií cez USB port a prehrať si zvukové stopy cez zabudované reproduktory.

Technický popis:
- materiál: ABS, plast a oceľový rám
- výkon: 200 W
- napätie: 220-240 VAC
- frekvencia napätie: 50/60 Hz
- amplitúda vibrácií: 10 mm
- 2 motory

Funkcia plošiny:
- 5 cvičebné programy
- 3 stupne intenzity
- 99 úrovní rýchlosti vibrácií
- ručný režim regulácie rýchlosti a pracovnej doby
- bluetooth
- reproduktor
- rozmer po zložení: d78 cm x š44 cm x v14 cm
- váha: 18,5 kg
- maximálne zaťaženie: 150 kg
- súčasťou balenia je ovládač a expandéry

Dodatočné parametre

Kategória: 2. akosť fitness
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.