Cyklotrenažér Miweba Sports MS500 + Hrudný pás

Kód: MW-PR0020095-01
549 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Možnosti doručenia

Miweba Sports Cycle MS500 - domáci trenažér, ktorý má všetko!

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyvážený 25 kg zotrvačník, rôzne možnosti nastavenia riadidiel a športového sedadla, ako aj funkcie, ako sú pedále SPD bez klipu a pripojenie aplikácie, zaručujú špičkovú indoorovú cyklistiku.
Miweba Sports Cycle MS500 - precízna technológia, efektívny tréning! 

Držiak na tablet a smartfón
Prispôsobte si svoj indoor cyklistický tréning! Vďaka praktickému držiaku na tablet a smartfón môžete kedykoľvek sledovať seriály alebo si prehrávať obľúbenú hudbu. Buďte motivovaní šliapať do pedálov a uistite sa, že každý tréning bude zábavný. Miweba Sports Indoor Cycle MS500 - váš partner pre efektívny domáci tréning!

Tichý v akcii
Sústreďte sa na svoj tréning! Či už máte za cieľ jemný kardio tréning alebo sa chcete zapotiť, s profesionálnym ergometrom od Miweba zaručene dosiahnete svoje osobné ciele. Mimoriadne tichá mechanika zaisťuje, že Miweba Sports Indoor Cycle MS500 možno použiť kedykoľvek.

Klikací systém SPD
Trénujte na svojom stroji náročné outdoorové trasy! Vďaka kvalitnému klik systému SPD - Shimano Pedaling Dynamics - môžete jazdiť na  MS500 ako na profesionálnom rýchlostnom bicykli. Cyklotrenažér má košík na nohy pre bezpečné držanie s bežnou športovou obuvou.

Vrátane hrudného pásu Miweba Sports
Miweba Sports Indoor Cycle MS500 vám ponúka komplexné funkcie, aby ste zo svojej indoorovej cyklistiky vyťažili maximum. Použite priložený monitor srdcového tepu, aby ste mali svoje hodnoty neustále pod dohľadom. Trénujete v požadovanom rozsahu tepovej frekvencie? Pulzný pás Miweba Sports sa dá pripojiť k multifunkčnému displeju cez Bluetooth a povie vám to.

4D nastavenie sedadla a riadidiel
Nastavte si sedadlo a riadidlá podľa svojej výšky! Len niekoľkými jednoduchými krokmi si zaistíte jemné držanie tela a zároveň obzvlášť efektívne šliapete. Riadidlá aj sedadlo je možné nastaviť na výšku a hĺbku, aby vám ponúkli tú najlepšiu možnú oporu pri bicyklovaní! A to úplne plynule!

Prehľadný multifunkčný displej
Či už ide o čas cesty, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie alebo tepovú frekvenciu – vďaka prehľadnému multifunkčnému displeju máte vždy všetko pod kontrolou! Nastavte parametre tréningu cez displej alebo sledujte svoj tréningový úspech. 

Brzda s núdzovým zastavením
Bezpečnosť na prvom mieste! Z tohto dôvodu sme cyklotrenažér vybavili núdzovým zastavením. V prípade núdze stlačte ľahko dostupné tlačidlo na okamžité zastavenie vnútorného cyklu. Zavŕšte svoj indoorový cyklistický tréning!

Polstrované podrúčky
Ergonomicky tvarované športové sedadlo a polstrované podrúčky zaručujú dostatok pohodlia. Sústreďte sa teda na to podstatné a choďte na dlhšie kolo!

Kompatibilné s aplikáciou iConsole+ a Kinomap
Urobte zo svojho stroja rýchlostný bicykel, aký ste vždy chceli! Vďaka pripojeniu pre aplikáciu iConsole+ & Kinomap môžete jediným kliknutím trénovať pred jedinečnou kulisou bez toho, aby ste museli opustiť dom. Aplikácia okrem iného ponúka vybrané trasy cestných bicyklov, ktoré sú vďaka použitiu Google Street View absolútne autentické. Užite si fantastický výhľad pri každom tréningu. Miweba Sports Indoor Cycle MS500 – halová cyklistika nemôže byť viac motivujúca!

Bezúdržbový cyklotrenažér
Ako sa na profesionálny cyklotrenažér patrí, aj Miweba Sports Indoor Cycle MS500 sme vybavili kvalitným vybavením. Takže si môžete užívať svoj vnútorný cyklus po dlhú dobu a vždy môžete ísť naplno, keď sedíte v sedadle. Okrem iného sa môžete tešiť na bezúdržbový remeň, ktorý poháňa váš speed bike. 

Transportné kolieska
Indoor cyklistika, kedy chcete a kamkoľvek vás to vezme. Či už v pracovni, pred televízorom, na záhrade alebo na terase – svojho moderného sparing partnera pre indoorovú cyklistiku môžete umiestniť presne tam, kde ho chcete mať. Miweba Sports Indoor Cycle MS500 vám ponúka maximálnu flexibilitu s maximálnym výkonom!

Technický popis:
- zotrvačník s hmotnosťou 25 kg
- kožená trecia brzda bez opotrebenia, odpor plynule meniteľný pomocou nastavovacieho kolieska
- kompatibilné s iConsole+, ako aj s aplikáciou Kinomap pre úpravy programu, individuálne tréningové režimy, sledovanie obrazovky atď
- držiak na smartfón a tablet
- funkcia núdzového zastavenia na odporovom koliesku
- zobrazenie kalórií: 0010 - 9990 kalórií
- LCD displej pre nastavenie tréningových parametrov zobrazuje: čas, kilometre, kalórie, maximálny tep
- súčasťou balenia je kvalitný hrudný pás Miweba Sports
- remienkové pedále 2v1 s klikacím systémom SPD
- bezúdržbový, ultra stabilný, odolný remeňový pohon
- pevný oceľový rám, vstupná výška 65 cm
- transportné kolieska
- pohodlné penové sedadlo, nastaviteľné horizontálne, vertikálne a sklon
- stojan: 4 protišmykové plastové nožičky, prispôsobiteľné
- výška sedadla: nastaviteľná v 6 krokoch: 97-112 cm
- hlboké sedadlo: plynule nastaviteľné o 8 cm horizontálne
- viacpolohové riadidlá s protišmykovým profilom a dvoma polstrovanými lakťovými opierkami, horizontálne a vertikálne nastaviteľné
- výška riadidiel: nastaviteľná v 6 stupňoch: 117-136 cm
- šírka riadidiel: celková šírka riadidiel 48 cm
- vzdialenosť medzi polstrovanými opierkami: 26 cm
- hĺbka riadidiel: plynule nastaviteľné horizontálne o 13 cm
- zobrazenie času: 01:00 – 99:00
- zobrazenie vzdialenosti: 0,000 - 99,50 km
- displej srdcového tepu: 30 - 230 úderov za minútu
- maximálna hmotnosť užívateľa: 150 kg
- rozmery produktu (D x Š x V): 112 x 62 x 136 cm
- hmotnosť produktu: 59,0 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce cyklotrenažéry
Brzdný systém: magnetický
Nosnosť: 150 kg
Meranie kalórii: áno
Meranie pulzu: áno
Nastavenie výšky riadidiel: áno
Hmotnosť: 59 kg
Ovládanie záťaže: manuálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.