O nás

Spoločnosť Duvlan s.r.o. je popredným internetovým predajcom fitness zariadení a príslušenstva, športových potrieb, produktov pre zábavu a voľný čas na Slovensku a v Česku. Na internetovom trhu sme začali pôsobiť vo februári 2006 pod pôvodným názvom PRO-GYM, následne v júli 2007 vznikla spoločnosť Duvlan s.r.o.

Sme najväčší originál slovenský internetový predajca fitness zariadení a príslušenstva. Sme rodinná firma so slovenskými majiteľmi a slovenským kapitálom.

Sme výrobca a distribútor vlastnej značky DUVLAN, ktorá predstavuje najvýhodnejší pomer kvality a ceny na trhu. Sme výhradný distribútor fitness zariadení značiek Nautilus, Schwinn, Bowflex, Diadora a Fassi na Slovensku.

Našim zákazníkom ponúkame jednoduchý a výhodný nákup prostredníctvom internetu.
Neustále sa snažíme zlepšovať naše produkty a služby, aby sme našim zákazníkom umožnili pohodlný, rýchly a cenovo najvýhodnejší on-line nákup fitness zariadení, športových potrieb a produktov pre zábavu & voľný čas.

Okrem predaja vyššie uvedených produktov zabezpečujeme záručný a pozáručný servis na zariadenia vlastnej značky DUVLAN, ako aj ostatných značiek, ktoré distribuujeme na Slovensko. Servis zabezpečujú naši servisní pracovníci u nás vo firme, alebo podľa potreby aj priamo u zákazníkov.

Predajom tovaru sa vzťah so zákazníkmi pre nás nekončí. Sme Vaším spoľahlivým partnerom počas záručnej doby zakúpených produktov a v prípade potreby sa snažíme pomôcť zákazníkom aj po uplynutí záručnej doby, ak nás o to požiadajú.

Vážime si každého zákazníka a každému venujeme osobitnú pozornosť!