O nás

Spoločnosť Duvlan s.r.o. je popredným internetovým predajcom fitness zariadení a príslušenstva, športových potrieb, produktov pre zábavu a voľný čas na Slovensku a v Česku. Na internetovom trhu sme začali pôsobiť vo februári 2006 pod pôvodným názvom PRO-GYM, následne v júli 2007 vznikla spoločnosť Duvlan s.r.o.

Sme najväčší originál slovenský internetový predajca fitness zariadení a príslušenstva. Sme rodinná firma so slovenskými majiteľmi a slovenským kapitálom.

Sme výrobca a distribútor vlastnej značky DUVLAN, ktorá predstavuje najvýhodnejší pomer kvality a ceny na trhu. Sme výhradný distribútor fitness zariadení značiek Nautilus, Schwinn, Bowflex, Diadora a Fassi na Slovensku.

Našim zákazníkom ponúkame jednoduchý a výhodný nákup prostredníctvom internetu.
Neustále sa snažíme zlepšovať naše produkty a služby, aby sme našim zákazníkom umožnili pohodlný, rýchly a cenovo najvýhodnejší on-line nákup fitness zariadení, športových potrieb a produktov pre zábavu & voľný čas.

Okrem predaja vyššie uvedených produktov zabezpečujeme záručný a pozáručný servis na zariadenia vlastnej značky DUVLAN, ako aj ostatných značiek, ktoré distribuujeme na Slovensko. Servis zabezpečujú naši servisní pracovníci u nás vo firme, alebo podľa potreby aj priamo u zákazníkov.

Predajom tovaru sa vzťah so zákazníkmi pre nás nekončí. Sme Vaším spoľahlivým partnerom počas záručnej doby zakúpených produktov a v prípade potreby sa snažíme pomôcť zákazníkom aj po uplynutí záručnej doby, ak nás o to požiadajú.

Vážime si každého zákazníka a každému venujeme osobitnú pozornosť!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie