Detské ihrisko Trigano Star

 
Akcia
 
Dostupnosť 2 až 4 týždne
Bežná cena 1 190 €
Ušetríte 331 € (–28 %)
859 €    
Kód tovaru 6519
Výrobca Trigano
Kategória Ihriská EVO
 
 

Chcete pre deti pripraviť zábavné leto plné hier? S ihriskom Trigano EVO sa vám to určite podarí. Vaša záhrada bude plná detského smiechu, či už máte menšie, alebo väčšie deti. O bezpečnosť svojich detí s Trigano EVO nemusíte mať strach. Naše ihriská sú vyrabané vo Francúzsku pre domáce použitie podľa európskych bezpečnostných noriem a kritérií. tower zmena2

 Central tower 

Centrálna veža s protišmykovou podložkou je základnou časťou detského ihriska. Jednotlivé časti na hranie môžete rýchlo a ľahko vymeniť. Každé dieťa si zaručene nájde svoju obľúbenú hru a zažije nové dobrodružstvá. Vaša záhrada sa stane miestom, kde sa deti naučia a objavia nové schopnosti a zažijú jedinečné okamihy plné zábavy. 

 

 

monkey bridge zmena

 

 Monkey bridge

Skvelé sa hodí pre malých akrobatov, ktorí majú radi adrenalín. Deťom umožňuje zlepšiť ich zručnosť a zažiť dobrodružstvo pri lezení.

 

 

 

02072014-937zmena

  

 Slide

Pre každé dieťa neexistuje lepšia zábava, ako šmýkľavka. Stane sa jednou z najobľúbenejších hier pre vaše deti a ich kamarátov. Oceníte ochranné zábradlie, ktoré poskytne pocit istoty a bezpečnosti.

 

 

 

flying carpet

  

  Flying carpet

Útulné hniezdočko, ktoré ocenia menšie aj vačšie deti. Tento čarovný koberec sa stane útočiskom pre každe dieťa. Užijú si veľa aktívnej zábavy pri hojdaní, alebo si tu naopak môžu pokojne odpočinúť.

 

 

 

spider

  

 Spider

Deti sa potešia tejto obrej pavučine, kde sa môžu hrať na svojho obľúbeného hrdinu. S kamarátmi si pri lezení na vrchol môžu vyskúšať svoje sily a popritom sa do sýtosti vyšantiť.

 

 

 

tilted ladder

 

 

Tilted ladder 

Rebrík so šikmým sklonom je ako stvorený pre odvážnych lezcov, ktorí sa chcú zdokonaľovať v preliezaní. Deti tu preukážu svoju silu a rovnováhu a dosiahnutie cieľa bude pre nich zaručeným zážitkom.

 

  

22203-1

 

 

 

Vyrobené vo Francúzsku, tento produkt spĺňa najprísnejšie európske bezpečnostné normy.

 

 

 

Vhodné pre deti:

Central tower: 4-12 rokov
Monkey bridge: 4-12 rokov
Slide 2,63 m: 3-9 rokov
Flying carpet: 3-12 rokov
Spider: 3-12 rokov
Tilted ladder: 4-12 rokov

 

Priemer tyče 50 mm
Rozmery (d x š x v) 500 x 430 x 270 cm
Hmotnosť 75,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.