Detské ihrisko Trigano Team

 
Akcia
 
Dostupnosť 2 až 4 týždne
Bežná cena 1 150 €
Ušetríte 321 € (–28 %)
829 €    
Kód tovaru 6518
Výrobca Trigano
Kategória Ihriská EVO
 
 

Chcete pre deti pripraviť zábavné leto plné hier? S ihriskom Trigano EVO sa vám to určite podarí. Vaša záhrada bude plná detského smiechu, či už máte menšie, alebo väčšie deti. O bezpečnosť svojich detí s Trigano EVO nemusíte mať strach. Naše ihriská sú vyrabané vo Francúzsku pre domáce použitie podľa európskych bezpečnostných noriem a kritérií. tower zmena2

 Central tower 

Centrálna veža s protišmykovou podložkou je základnou časťou detského ihriska. Jednotlivé časti na hranie môžete rýchlo a ľahko vymeniť. Každé dieťa si zaručene nájde svoju obľúbenú hru a zažije nové dobrodružstvá. Vaša záhrada sa stane miestom, kde sa deti naučia a objavia nové schopnosti a zažijú jedinečné okamihy plné zábavy. 

 

 

monkey bridge zmena

 

 Monkey bridge

Skvelé sa hodí pre malých akrobatov, ktorí majú radi adrenalín. Deťom umožňuje zlepšiť ich zručnosť a zažiť dobrodružstvo pri lezení.

 

 

 

02072014-937zmena

  

Slide

Pre každé dieťa neexistuje lepšia zábava, ako šmýkľavka. Stane sa jednou z najobľúbenejších hier pre vaše deti a ich kamarátov. Oceníte ochranné zábradlie, ktoré poskytne pocit istoty a bezpečnosti.

 

 

tilted ladder

 

 

Tilted ladder 

Rebrík so šikmým sklonom je ako stvorený pre odvážnych lezcov, ktorí sa chcú zdokonaľovať v preliezaní. Deti tu preukážu svoju silu a rovnováhu a dosiahnutie cieľa bude pre nich zaručeným zážitkom.  

 

toile zmena

 

 Skill web 

Pri tejto hre si môže každé dieťa trénovať svoje zručnosti s loptou! Vyskúšajú si napríklad súťaž v presnosti a šikovnosti trafiť stanovený cieľ. Alebo sa môžu zabaviť fotením pri súťaži v robení grimás cez otvory. 

 

balance zmena

 

 

Balance beam

Deti si popri šantení na ihrisku trénujú aj rovnováhu. Pre malých odvážlivcov je možnosť zvýšiť obtiažnost a učiť sa tak veľa nových vecí.

 

 

22203-1

 

 

 

Vyrobené vo Francúzsku, tento produkt spĺňa najprísnejšie európske bezpečnostné normy.

 

 

 

Vhodné pre deti:

Central tower: 4-12 rokov
Monkey bridge: 4-12 rokov
Slide 2,63 m: 3-9 rokov
Tilted ladder: 4-12 rokov
Skill web: 4-12 rokov
Balance beam: 4-12 rokov

 

Priemer tyče 50 mm
Rozmery (d x š x v) 500 x 430 x 270 cm
Hmotnosť 76,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.