Inverzný stôl DUVLAN Vertigan

Kód: 6549
185 € –30 %
inverzný stôl DUVLAN vertigan
185 € –30 % 129 €
Môžeme doručiť do:
30.4.2018
Skladom

Inverzný stôl DUVLAN Vertigan ideálne pomáha zmierniť svalové napätie chrbtice a zároveň efektívne pomáha predchádzať problémom súvisiacich s bolesťou chrbta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inverzný stôl DUVLAN Vertigan umožňuje efektívne predchádzať a odstrániť problémy súvisiace s bolesťou chrbta. Každodenná záťaž vplýva negatívne na celé telo a práve inverzná terapia dokáže znížiť stres na chrbticu. Cvičenie zmierňuje tlak, ktorý spôsobuje nepríjemné bolesti a pomáha tak zmierniť svalové napätie. Účinok spočíva v obrátenej polohe tela, do ktorej vás dokáže inverzný stôl pretočiť. Tlak pôsobí len na hornú polovicu tela a pomáha tak zlepšovať krvný obeh v celom tele. Ďalšou výhodou cvičenia okrem rehabilitačných účinkov je spevňovanie celého tela. Môžete si posilniť najmä brušnú oblasť a nohy a zlepšiť si tak celkovú fyzickú kondíciu.
Pri cvičení vždy dbajte na bezpečnosť. Bezpečnostné pásy a mäkká podložka poskytujú ochranu a komfort pri cvičení. Pre úsporu miesta je vďaka skladaciemu mechanizmu vhodný aj do menších domácností. Ak pravidelne necvičíte, vždy začínajte s kratšími cvikmi, ktoré môžete časom stupňovať.

Je dôležité spomenúť mnohé výhody, ktoré vám cvičenie na Inverznom stole Vertigan prinesie:

Vylepšené držanie tela: Inverzná terapia odstraňuje bolesti chrbta a pomáha pri celkovom držaní tela. V dnešnej dobe trpí týmto problémom veľa ľudí a práve inverzné cvičenie pomáha pri obnove prirodzenej pozície.

Relax svalov: Svaly tela sú v neustálom napätí, dokonca aj počas spánku. Práve inverzná terapia, ako jedna z mála procedúr pomáha pri ich celkovom uvoľnení.

Pomoc pri poškodených platničkách: Cviky pomáhajú pri poškodení a regenerácii platničiek ako sú pokrivené a vyskočené platničky.

Zlepšenie krvného obehu: Pomáha aj pri zlepšení cirkulácie krvného obehu, čo má pozitívny vplyv na celkovú činnosť tela.

Pomoc pri bolesti chrbta: Inverzná terapia je účinná na odstránenie bolesti, ako aj na akútnu bolesť celej chrbtice. Tiež slúži na predchádzanie týchto problémov ako preventívna starostlivosť.

Inverzný stôl DUVLAN Vertigan
Technický popis:
- odolný oceľový rám
- polstrovaná opierka chrbta aj hlavy- PVC
- možnosť naklonenia operadla (pomocou nastaviteľného popruhu si môžete zablokovať otáčanie operadla a nastaviť operadlo podľa vašich potrieb)
- penové úchopy nôh
- odporúčaná výška postavy: 147 - 198 cm
- rozmery (d x š x v): 122 x 76 x 158 cm
- maximálna nosnosť: 137 kg
- hmotnosť: 24 kg
- možnosť sklopenia lavičky pre úsporu miesta
- pre intenzívne domáce použitieDodatočné parametre

Kategória: Fitness lavičky špeciálne
Nosnosť: 137 kg
Rozmery (d x š x v): 122 x 76 x 158 cm
Hmotnosť: 24 kg
Lavička vhodná pre komerčné účely: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .