Magnetický rotoped HMS M5560I

Kód: ABI-17-01-014
225 €
3 až 10 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
11.3.2024
Možnosti doručenia

Model M5560i od spoločnosti HMS je ideálnou voľbou pre každého, kto chce zlepšiť svoju kondíciu, zdravie a pohodu. Spája v sebe vysokú kvalitu, funkčnosť a atraktívnu cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak sa chcete udržiavať v kondícii, potom je pre vás tento magnetický rotoped ideálnym riešením. Umožní vám precvičiť rôzne svalové partie, zlepšiť kardiovaskulárnu kondíciu, spáliť kalórie a znížiť stres. Objavte magnetický rotoped M5560i od spoločnosti HMS.

Magnetický záťažový systém
Magnetický rotoped HMS M5560i je inovatívny stroj na cvičenie celého tela. Cvičebný bicykel využíva záťažový systém s permanentným magnetom, ktorý využíva magnetické pole na brzdenie pohybu záťažového kolesa. Zmena záťaže sa vykonáva zmenou vzdialenosti magnetu od zotrvačníka. Tento typ trenažéra je bezúdržbový a vyznačuje sa tichým, plynulým chodom a jednoduchým ovládaním.

Riadenie záťaže
Trenažér M5560i má 8-stupňové nastavenie záťaže, ktoré umožňuje používateľovi zvoliť úroveň náročnosti tréningu. Odpor sa nastavuje pomocou ovládača umiestneného na stĺpiku riadidel. Každý stupeň odporu zodpovedá inému rozsahu sily potrebnej na prekonanie magnetického odporu. Tieto nastavenia umožňujú prispôsobiť tréning vlastným schopnostiam a preferenciám a zvýšiť alebo znížiť intenzitu cvičenia počas tréningu.

Multifunkčný počítač s LCD displejom
Magnetický rotoped M5560i je vybavený špeciálnym počítačom, ktorý počíta a zobrazuje najdôležitejšie parametre tréningu, ako sú čas, vzdialenosť, rýchlosť, pulz a spálené kalórie. Má aj funkciu Bluetooth, takže ho môžete pripojiť k smartfónu alebo tabletu a používať aplikáciu Kinomap. Tepová frekvencia sa sníma pomocou elektród v riadidlách. Počítač má tiež veľký a ľahko čitateľný LCD displej, ktorý zobrazuje všetky údaje v reálnom čase. Počítač sa ľahko používa a má niekoľko tlačidiel a funkcií, ako sú nastavenia, výber režimu a resetovanie.

Aplikácia Kinomap
Magnetický rotoped M5560i je kompatibilný s aplikáciou Kinomap, vďaka ktorej si môžete vychutnať interaktívny a motivujúci tréning. Aplikácia Kinomap ponúka prístup k tisícom cyklistických trás z celého sveta, ktoré si môžete prezerať na displeji zariadenia. Aplikácia Kinomap je k dispozícii pre systémy Android a iOS, ako aj pre inteligentné televízory a počítače.

Jednoduché používanie
Magnetický rotoped M5560i sa dá ľahko skladovať a premiestňovať, na tento účel slúžia transportné kolieska na prednom stabilizátore. Cvičebný bicykel môžete ľahko premiestniť na ľubovoľné miesto a umiestniť ho tak, ako vám to vyhovuje. Trenažér je stabilný a pevný, takže sa nemusíte obávať o svoju bezpečnosť.

Nastaviteľné sedlo
Magnetický rotoped M5560i vám počas jazdy zaistí pohodlie vďaka nastaviteľnému sedlu. Výšku sedla si môžete nastaviť podľa svojej výšky a preferencií výberom jednej zo siedmich úrovní. Sedlo je ergonomicky navrhnuté tak, aby sa zabránilo odreninám a bolesti, a dá sa ľahko nastaviť.

Technický popis:
- materiál: oceľ, plast, PU pena
- riadenie záťaže: manuálne
- počet úrovní zaťaženia: 8
- hmotnosť záťažového kolesa: 7 kg
- Bluetooth pre pripojenie s alikáciou Kinomap
- stojan na mobilný telefón
- prepravné kolieska
- napájanie: 2 x AA(LR06)
- hmotnosť: 26,5 kg
- nosnosť: 110 kg

Sedadlo:
- nastaviteľnosť: vertikálna
- počet polôh na nastavenie výšky: 7
- vzdialenosť sedla od pedálov: 66 - 86 cm
- vzdialenosť sedla od zeme: 76 - 96 cm

Funkcie počítača:
- trvanie tréningu
- vzdialenosť
- rýchlosť
- tepová frekvecia
- spálené kalórie

Snímanie srdcovej frekvencie:
- elektródy v riadidlách: Áno
- telemetria: Nie

Rozmery:
- dĺžka: 90 cm
- šírka: 52 cm
- výška: 139 cm

Upozornenie: Trieda: H, nie je určené na komerčné použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Manuálne ovládané rotopedy
Brzdný systém: magnetický
Nosnosť: 110 kg
Meranie prejdenej vzdialenosti: áno
Meranie spálených kalórií: áno
Snímače tepovej frekvencie: áno
Hmotnosť: 26,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.