Sissy drep HMS LSS01

Kód: ABI-17-53-801
133 €
3 až 10 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
12.6.2024
Možnosti doručenia

Lavička HMS LSS01 je určená na vykonávanie takzvaných sissy drepov, ktoré sa cvičia ako doplnok klasických drepov, ktoré budujú masívne a silné svaly, pričom sissy drep svaly formuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Princíp cvičenia je založený na podpore lýtok a zarážkach nôh, ktoré umožňujú kontinuálne zaťažovať svaly počas celej série. Sissy drep využíva celý rozsah pohybu kolena a zapája všetky svaly dolných končatín. Lavicu možno použiť aj na posilnenie brušných svalov a bokov pomocou sklapovačiek. Lavica je tiež vybavená podperami pre kľuky a očkami na zavesenie expandérov.
Robustná oceľová konštrukcia stojí na plastových koncovkách, ktoré chránia podlahu pred poškodením a zároveň zaisťujú vysokú stabilitu lavice. Predný stabilizátor je vybavený transportnými kolieskami, zatiaľ čo zadný stabilizátor je vybavený rukoväťou na jednoduché premiestnenie lavice, keď sa nepoužíva. Zadná časť rámu sa dá zasunúť, aby lavica zaberala naozaj minimum miesta. Plošina je vyrobená z drážkovaného plechu, aby sa zabránilo pošmyknutiu obuvi. Na polstrovanie sa používa hrubá doska s vysokou vrstvou PU peny pre maximálne pohodlie, PU pena sa používa aj na zarážky na chodidlá.
Podpera nôh je plynule nastaviteľná v horizontálnom smere, výšku opierky možno nastaviť od 44 do 52 centimetrov, táto variabilita umožňuje dokonalé prispôsobenie každej postave.

Technický popis:
- materiál: oceľ, drevo, PU pena
- rozmery: 100 x 60 x 52 cm
- hmotnosť: 12 kg
Opierka:
- rozmery: 21 x 46 cm
- výška: 44 - 52 cm
Rúčky na kľuky:
- rozmery: 11 x 3 cm
- vzdialenosť: 39 cm
Platforma:
- rozmery: 30 x 45 cm

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 10.10.2022
+ ľahká koštrukcia