Vírivý bazén MSpa Tuscany F-TU061 s generátorom ozónu

Kód: MW-PR0026217-01
2 200 € –9 %
Vírivý bazén MSpa Tuscany FTU061
2 200 € –9 % 1 990 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
10.10.2023
Možnosti doručenia

Už dlho snívate o vlastnej vírivke, o ktorú sa nemusíte deliť s cudzími ľuďmi a ktorá vám poskytuje maximálne súkromie?

Detailné informácie

Podrobný popis

Aby ste si v tejto vonkajšej vírivke mohli oddýchnuť, nemusíte absolvovať žiadne zložité plánovanie, nieto ešte nákladné prestavby. Vírivka Miweba MSpa Tuscany je vhodná až pre 6 osôb. Voda vo vašej novej vírivke nielenže stimuluje bublanie, dá sa ohriať až na 40 stupňov. 

Rhino-Tech 6-vrstvové PVC na vnútornej strane a stabilné plastové panely s drevenou konštrukciou na vonkajšej strane
Inovatívny 6-vrstvový (PVC) Rhino-Tech vo vnútri zaisťuje maximálnu robustnosť, aby bez problémov odolal mnohým zaťaženiam. Robustné plastové panely z vonkajšej strany poskytujú potrebnú stabilitu, čo je vizuálne vyjadrené aj kvalitnou štruktúrou dreva. Vzhľadom na to možno túto exkluzívnu záhradnú vírivku bez problémov integrovať do existujúceho nábytku na terase. Praktický zásuvný systém s plachtovými vložkami dodáva celej konštrukcii stabilitu vhodnú pre každodenné použitie. 

Vodotesný ovládací box all-in-one - Elegantná riadiaca jednotka pre jednoduché ovládanie z vírivky
Vodotesná ovládacia skrinka typu všetko v jednom vám umožňuje zatvoriť vonkajšiu vírivku z pohodlnej polohy. Stlačte z. B. tlačidlo Blubber na použitie jednej z troch úrovní intenzity. Intenzitu môžete spontánne meniť alebo jednoducho relaxovať v pokojnej vode. Stlačením tlačidla ohrevu zvýšite teplotu vody. To všetko môžete samozrejme urobiť vopred pomocou praktických funkcií časovača. Na dosiahnutie požadovanej teploty vody nemusíte dlho čakať.

Vnútorná vrstva spa redukuje tvorbu choroboplodných zárodkov o 99 %!
Keď si kúpite túto vírivku, už nikdy sa nemusíte obávať o kvalitu vody. Určite to budete vnímať ako dôležitý faktor pre vašu osobnú príjemnú atmosféru. Samotný materiál je podľa ISO22196-2011 antibakteriálny. Vnútorný náter vírivky Miweba MSpa Tuscany znižuje tvorbu choroboplodných zárodkov o pôsobivých 99 %. V tomto smere krištáľovo čistá a dobre temperovaná voda dodrží to, čo sľubuje. V kombinácii s inovatívnymi technológiami čistenia je vždy zabezpečená vynikajúca kvalita vody.

UV-C technológia + integrovaný generátor ozónu - Až 60 druhov baktérií nemá šancu
Vírivka MSpa stanovuje technologické štandardy, najmä pokiaľ ide o čistenie vody, ktoré sa dokonale dopĺňajú a v žiadnom prípade nie sú horšie ako trvalo inštalovaný bazén. Kombinácia UV-C technológie (svetelná dezinfekcia) a integrovaného generátora ozónu zaisťuje dokonalú kvalitu vody, ktorá obstojí aj pod mikroskopom: viac ako 60 druhov baktérií nemá proti konceptu efektívnej hygieny šancu. UV-C systém spoľahlivo zabíja všetky baktérie, ktoré pretečú cez filter. 

138 dynamických vzduchových trysiek s 3 stupňami intenzity - 360° bublinkový systém pre hodiny relaxácie
138 výkonných a dynamických vzduchových trysiek s 3 voliteľnými úrovňami intenzity zaisťuje, že si môžete dopriať individuálny program pre dobrý pocit. 360° bublinkový systém rozvíja stimulujúci a blahodarný efekt. Pri najvyššom stupni intenzity vás bude výkon 720 wattov citeľne rozmaznávať.

Automatické pripomenutie filtra - Hlási sa každých 3-5 dní
Špeciálne UV-C svetlo a ozónový plyn sú inovatívne čistiace technológie, ktoré zaistia vždy dokonalú kvalitu vody. Početné laboratórne testy ukázali, že kombinácia UV-C svetla a ozónu je vysoko účinná. K tomu sa pridáva fakt, že výkonný filtračný systém na seba upozorní aspoň raz týždenne. Vďaka pripomenutiu nezabudnete filter pravidelne aktivovať, čistiť alebo vymieňať. Vaša nová záhradná vírivka myslí sama na seba, aby ste si mohli ľahnúť a relaxovať. 

Zazimovaná vírivka s anti-frost systémom - Už žiadne mrazivé teploty vo vode vírivky!
Túto vonkajšiu vírivku môžete  využívať celoročne, pretože vodu možno ohrievať a materiál má aj potrebnú robustnosť. Miweba  MSpa Jacuzzi Tuscany je vďaka anti-frost systému v sezóne celoročne vonku: akonáhle teplota vody klesne na 1 stupeň, voda sa ohreje na 3 stupne. Nehrozí teda zamrznutie vody. Túto vírivku teda môžete bez váhania nechať vonku po celý rok a samozrejme ju kedykoľvek používať nastavením požadovanej teploty vody. Stúpajúca vodná para v chladnom období má svoje čaro.

Protišmyková podlaha a pohodlné sedáky - Relaxujte vo vírivke bez rizika pošmyknutia
Predtým, ako sa uvoľníte a opriete sa o chrbtovú výstelku, musíte bezpečne zvládnuť vstup. Dizajnéri Miweba MSpa Jacuzzi Tuscany mysleli aj na tento praktický detail : podlaha je protišmyková, takže môžete bezpečne stáť. Rýchlo pocítite, že na tejto špeciálnej podlahovej krytine nehrozí pošmyknutie. Pohodlné sedáky výrazne prispievajú k dlho očakávanej relaxácii. Najlepšie však urobíte, ak sa o týchto novinkách presvedčíte sami.

Energeticky úsporný časovač pre ideálne plánovanie - Nastavte čas spustenia až 99 hodín vopred
Takáto vírivka je predurčená na flexibilné využitie v záhrade. Začnite svoj pracovný deň plný očakávania už ráno s istotou, že sa večer môžete nechať rozmaznávať vo vašej vírivke na záhrade. Čas spustenia môžete nastaviť až 99 hodín vopred pomocou inovatívneho energeticky úsporného časovača. Užite si presne takú teplotu vody, akú si ráno nastavíte.

Technológia ohrevu PTC so systémom rýchleho ohrevu 40 °C - Pre príjemnú teplotu so zvýšením teploty o 1,5 °C/hod.
Milujete relax v teplej, bublajúcej vode, keď je vonkajšia teplota nižšia? Potom vás pri srdci zaručene zahreje integrovaný vykurovací systém PTC. Tento systém rýchleho ohrevu s výkonom 1 500 wattov umožňuje maximálnu teplotu vody 40 stupňov. Vďaka rýchlemu ohrevu (asi 1,5 stupňa za hodinu) alebo predchádzajúcemu naprogramovaniu nájdete vždy svoju vlastnú vonkajšiu vírivku s vodou s perfektnou teplotou bez toho, aby ste na ňu museli dlho čakať.

Detská poistka pre vonkajšiu vírivku - Uzamykateľná plachta na bazén s vylepšenými prackami
Tento bazén je dodávaný so všetkým pre bezpečné používanie, ak sú v domácnosti deti. Dodáva sa s uzamykateľným krytom bazéna s prackami, ktoré sú výrazne odolnejšie voči roztrhnutiu a tým aj bezpečnejšie.

Menej ako 70 dB v bublinkovom režime
Oprite sa a užívajte si 38 stupňov teplú vodu a strednú intenzitu 138 vzduchových trysiek.  Vírivka, záhrada a príroda sa stávajú dokonalou symbiózou. Jemne bublajúca voda dotvára atmosféru pohody. Dokonca aj pri najvyššej úrovni intenzity v bublinovom režime nebude hluk pozadia väčší ako 70 decibelov. 

Dôverujte originálnemu- filtru a ďalšiemu príslušenstvu od MSpa
S našimi vírivkami si užijete veľa zábavy na dlhú dobu. Istotu si však môžete byť len vtedy, ak stavíte na originálne príslušenstvo. Nezabúdajte, že neoriginálne diely a príslušenstvo nie sú testované ani schválené spoločnosťou Mspa a že Miweba nemôže posúdiť ich vhodnosť a bezpečnosť pre samotné diely, ani vplyv na funkčnosť a spoľahlivosť, ako je tepelná ochrana alebo účinnosť filtrácie. Poškodenie spôsobené použitím neoriginálneho príslušenstva, ako sú filtre, kryty, tepelné ochranné rohože alebo nesprávnym použitím, je vylúčené zo záruky.

Rozsiahle bazénové vybavenie- Vhodné príslušenstvo MSpa pre robustnú vírivku
Všetko pre individuálnu zábavu z kúpania s wellness charakterom vo vašej vlastnej záhrade. S vírivkou Miweba MSpa Jacuzzi Tuscany sa spoliehate na rozsiahle vybavenie, ktoré zaisťuje flexibilné, bezpečné a hygienické používanie za každých okolností. Presvedčivý obsah dodávky zahŕňa 2 vložky vodného filtra, 1 držiak filtra, 1 nožnú pumpu s plniacou hadicou, 1 adaptér na záhradnú hadicu, 1 izolovaný bazénový kryt, 1 izolačnú podložku (pozostávajúcu z 9 samostatných dielov), 1 nafukovací bazénový kryt, 1 ventil kľúčové a jasné pokyny pre nekomplikované uvedenie do prevádzky. 


Technický popis:
- riadenie: všetko v jednej ovládacej skrinke
- materiál: extra hrubé Rhino-Tech PVC, plast vo vzhľade dreva
- konštrukcia: zásuvný systém s plachtou
- technológia vykurovania PTC
- masážne čerpadlo: 720 wattov, 0,8 hp - 3 úrovne (300/500/720 wattov)
- čistenie: integrovaný generátor ozónu a UV-C čistenie vody
- kapacita: odporúčané 1200 litrov, maximálne 1625 litrov
- teplotný rozsah: do 40 stupňov Celzia
- vykurovací výkon: 1500 wattov, 2,04 hp
- 138 vzduchových trysiek
- vykurovacia plocha: 0,5-1,5 stupňa za hodinu
- vysoko výkonné filtračné čerpadlo 12V / 60 Watt
- osemhranný tvar
- dĺžka kábla: 1,5 metra
- protišmykový spodný materiál, na spodku podložka na sedenie
- pre 6 dospelých osôb
- rozsah dodávky príslušenstva: 2x filtračná vložka, nožná pumpa, adaptér na záhradnú hadicu, návod
- rozmery produktu (D x Š x V): 193,0 x 193,0 x 73,0 cm
- hmotnosť produktu: 71,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Vírivé bazény
Rozmery: 193,0 x 193,0 x 73,0 cm
Objem: 1625 1
Počet osôb: 6
Počet trysiek: 138
Výkon ohrevu: 1,5 kW
Celoročné: áno
Konštrukcia: nafukovacie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.