Air Bike HMS MP 6590

Kód: ABI-17-03-100
206 €
3 až 10 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
7.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Rotoped so vzduchovým odporom MP6590 je revolúciou vo výkonnostnom aj silovom tréningu. Vďaka predným úchopom posilňujete jazdou na rotopede tiež horné partie tela. Preto tréning na rotopede MP6590 ovplyvňuje rozvoj celého tela. Tento inovatívny rotoped sa výborne osvedčí počas rozcvičky. Stačí pár minút na to, aby sa teplota Vášho tela značne zvýšila. Bezpečne rozcvičíte a zahrejete Vaše kĺby a tiež svaly,  pretože im nie je postavený mechanický odpor. Jediný odpor, ktorý musí prekonať, je odpor vzduchu. Vďaka zapojeniu celého tela veľmi rýchlo zvýšite telesnú teplotu a tiež značne zrýchlite fungovanie metabolizmu.

Na rotopede MP6590 je možné vykonávať aj silový tréning. V okamihu, keď začnete rýchlejšie šliapať, tak sa odpor zväčší a Vy oveľa viac zapojíte svoje svaly do tréningu. Na tomto revolučnom rotopede je rovnako dôležitá práca nôh ako i rúk. O tom, či chcete pracovať celým telom rovnomerne, alebo  do tréningu viac zapojiť paže, rozhodujete sami. O intenzite tréningu a sile, ktorú vkladáte do každého opakovania, sa presvedčíte už po pár minútach. To Vám dá istotu, že je daný silový tréning vykonaný na 100%.

Rotoped je vyrobený z najlepších materiálov. Vďaka svojej perfektnej konštrukcii je veľmi stabilný a bezpečný. Dokonca ani počas veľmi intenzívneho tréningu nepocítite žiadne vibrácie alebo otrasy. Odpor nemusíte nastavovať, odpor sa zväčší, akonáhle začnete silnejšie a rýchlejšie šliapať. Vďaka tomu, že je jediným odporom vzduch, je rotoped veľmi tichý a tréning veľmi plynulý. Značka HMS sa postarala aj o komfort tréningu, ergonomické, mäkké sedadlo s nastaviteľnou výškou umožní dlhý, príjemný tréning. Transportné kolieska sú pripevnené k prednému stabilizátoru, umožňujú tak ľahké presúvanie zariadenia. Počítač,zobrazuje najdôležitejšie informácie, ktoré sa budú hodiť počas tréningu, ako sú čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, pulz ktorý môžete zmerať pomocou dotykových senzorov nachádzajúcich sa na riadidlách. Dodatočne sa pri počítači nachádza miesto, kam môžete bezpečne položiť svoj telefón alebo tablet, pokiaľ ich chcete počas tréningu využívať.

Technický popis:
- odpor: vzduchový
- meranie pulzu: snímače tepovej frekvencie v rukovätiach
- počítač zobrazuje: čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, pulz
- transportné kolieska
- rozmer stroja: d111 x š65 x v163 cm
- hmotnosť: 27 kg
- maximálne zaťaženie: 110 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Air Bikes
Hmotnosť: 27 kg
Nosnosť: 110 kg
Transportné kolieska: áno
Horizontálne nastaviteľné sedadlo: nie
Vertikálne nastaviteľné sedadlo: áno
Rozmery (d x š x v): d111 x š65 x v163 cm
Meranie času bicyklovania: áno
Snímače tepovej frekvencie: áno
Meranie prejdenej vzdialenosti: áno
Meranie rýchlosti: áno
Ručné senzory: áno
Hrudný pás: nie
Farba: čierna/žltá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.