Trampolína DUVLAN SkyJump 305 cm + vnútorná sieť + schodíky
Kód: 6328Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | S vnútornou sieťou |
|---|---|
| EAN: | 8586019912173 |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Ochranná sieť: | áno |
| Vnútorná ochranná sieť: | áno |
| Priemer: | 305 cm |
| Vnútorný priemer skákacej plochy: | 260 cm |
| Schodíky: | áno |
| Typ: | trampolína |
| Farba: | zelená |
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
13 hodnotení
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Zornici 1990/23 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | [email protected] |











