Bežecký pás DUVLAN Nairobi 2.0
Kód: 7559Podrobný popis
Technický popis:
- motorový bežecký pás
- elektronicky nastaviteľný sklon bežeckej plochy
- výkon motora: 3,0 HP
- rýchlosť: 1,0 – 20 km/h
- silný a tichý motor
- elektronicky ovládaný sklon: 15%
- držiak na mobil alebo tablet
- snímače tepovej frekvencie
- Automatic Refueling System
- špeciálne pružinové odpruženie bežeckej plochy
- veľký modro podsvietený LCD displej
- USB port
- dva vstavané reproduktory
- audio vstup
- počítač zobrazuje: čas, rýchlosť, kalórie, pulz, vzdialenosť
- počet prednastavených programov: 6
- Fat program
- manuálne programy
- rozmery bežeckej plochy: 145 x 58 cm
- rozmery bežeckého pásu: 204 x 92,5 x 138 cm
- hmotnosť: 95 kg
- maximálna nosnosť: 150 kg
- bezpečnostný kľúč
- transportné kolieska
- držiaky na fľašu
- možnosť sklopenia bežeckej plochy
- určený na domáce používanie
Záručný servis bez nákladov !
5-ročná záruka na rám!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežecké pásy |
|---|---|
| EAN: | 8586019915402 |
| Typ pásu: | motorový |
| Hmotnosť: | 95 kg |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Výkon motora: | 3,0 HP |
| Maximálna rýchlosť: | 20 km/h |
| Meranie pulzu: | áno |
| Meranie prejdenej vzdialenosti: | áno |
| Meranie času behu: | áno |
| Odpruženie bežeckej plochy: | áno |
| Rozmery bežeckej plochy: | 145 x 58 cm |
| Maximálny sklon bežeckej plochy: | 15% |
| Elektronicky nastaviteľný sklon bežeckej plochy: | áno |
| Bezpečnostný kľúč: | áno |
| Transportné kolieska: | áno |
| Sklápateľná bežecká plocha: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Zornici 1990/23 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | [email protected] |
