Bežecký pás NORDICTRACK EXP 10i

Kód: FS-NTL15421-INT
2 129 €
Vypredané
Možnosti doručenia

Bežecký pás do domáceho prostredia. Aplikácia iFIT, 10" displej, ventilátor, reproduktory, motor 3,5 HP, max rýchlosť 22 km/hod, sklon - 3% + 12%, bežecká plocha 51 x 155 cm, transportné kolieska, možnosť zloženia.

Detailné informácie

Podrobný popis

NORDICTRACK EXP 10i je bežecký trenažér, ktorý skvele doplní každý domáci fitnes. Stroj poskytuje kombináciu kvalitnej mechaniky a masívneho rámu s nosnosťou až do 136 kg váhy cvičenca, pre menšie aj väčšie postavy. Motor s trvalým výkonom 3,5 HP (2,6 kW), bežecká plocha o veľkosti 51 x 152 cm, elektronicky nastaviteľná rýchlosť do max 22 km/h rovnako ako elektronicky regulovaný sklon v rozmedzí od - 3 % + 12 %, ponúkne každému maximálny komfort pri behaní. Rýchlosť aj sklon plochy môžete nastaviť už prednastavenými tlačidlami na paneli PC.

Počítač má 10" grafický dotykový displej pre sledovanie bežných tréningových hodnôt. Zobrazované parametre sú: rýchlosť, čas, vzdialenosť, spálené kalórie, tepová frekvencia. V ponuke je tiež 24 tréningových programov. Pre meranie frekvencie tepu je nutné pripojiť kompatibilný Bluetooth hrudný pás, ktorý vykonáva meranie s presnosťou EKG. Hrudný pás je k zakúpeniu na našom e-shope.

Trenažéry značky NORDICTRACK umožňujú využívanie tréningovej aplikácie iFIT, ktorá je v tomto prípade už súčasťou konzoly PC, tablet nie je potrebný. NORDICTRACK EXP 10i poskytuje licenciu až pre 5 osôb. Fitness aplikácia iFIT poskytne vášmu cvičeniu ďalší rozmer s možnosťou rozšírenia tréningových plánov cez systém Google MAPS. Získate s ňou ešte viac tréningových máp, programy s profesionálnymi trénermi alebo motivačné videá a stravovacie tipy! Vďaka aplikácii iFit dokonca môžete súťažiť s vašimi priateľmi alebo si porovnávať celkové výsledky tréningov.

Komfort a odľahčenie kĺbového systému poskytuje špeciálny systém odpruženia "Runners Flex™". Vďaka nemu môžete pravidelne a naplno behať bez toho, aby ste sa obávali preťažovania pohybového aparátu. Výhodou trenažéru je možnosť upravenia tvrdosti bežeckej plochy podľa vlastných potrieb. Tvrdý povrch pre reálny zážitok z behu po ceste alebo mäkší, ktorý šetrí kĺby.

Model bežeckého pásu NORDICTRACK EXP 10i disponuje ventilátorom, ktorý spríjemní tréning, reproduktory na počúvanie hudby alebo hovoreného slova a držiaky na fľašu s pitím. K ľahkému premiestňovaniu pomôžu transportné kolieska, ktoré sú súčasťou stroja. Navyše EXP 10i ponúka možnosť sklopenia do vertikálnej polohy, ktorá šetrí miesto, pokiaľ práve necvičíte. So systémom SpaceSaver® pás jednoducho zloží aj drobnejšia postava. Zloženie aj rozloženie je bezpečné vďaka pomocnému tlmiču a bezpečnostnej poistky, ktorá zabraňuje nechcenému vyklopeniu pásu.

Na kompletný stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéra 5 rokov záruku. 

Technický popis:
- nosnosť stroja: 136 kg
- hmotnosť stroja: 95 kg
- spôsob využitia: domáce
- maximálna rýchlosť: 22 km/hod
- regulácia sklonu: áno, elektronicky v rozsahu - 3 % + 12 %
- transportné kolieska: áno
- možnosť zloženia stroja: áno
- pogramov celkom: 36
- užívateľsky nastaviteľné programy: áno, s iFit
- merané hodnoty: čas, rýchlosť, spálené kalórie, vzdialenosť, sklon, tep srdca
- meranie tepu srdca: bezdrôtovým hrudným pásom Bluetooth
- trvalý výkon motora: 3,5 HP
- pohon pásu: motor
- šírka bežeckej plochy: 51 cm
- dĺžka bežeckej plochy: 152 cm
- odpruženie bežeckej plochy: Runners Flex™ Cushioning
- typ displeja: Full Color Touchscreen Display
- veľkosť displeja v palcoch: 10"
- tréningové aplikácie: iFIT

Ostatné parametre:
- bluetooth komunikácia

Napájanie:
- sieťová prípojka 230 V
- rozmery stroja po zostavení (d. x š. x v.): 180 x 99 x 151 cm
- rozmery stroja po zložení (d. x š. x v.): 110 x 88 x 181 cm

Záruka na kompletný stroj: 3 roky
Záruka na rám stroja: 5 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce motorové pásy
Typ: motorový
Bežecká plocha: 51 x 152 cm
Nosnosť: 136 kg
Meranie času behu: áno
Meranie kalórii: áno
Meranie tepovej frekvencie: áno
Meranie zabehnutej vzdialenosti: áno
Odpruženie bežeckej plochy: áno
Skladacie: áno
Max. rýchlosť: 22 km/h
Trvalý výkon motora: 3,5 HP

Aplikácia iFIT

Montáž

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.