Bradlá s hrazdou na stenu alebo rebriny MARBO MH-U205

Kód: ABI-17-3-351
118 €
3 až 10 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
11.6.2024
Možnosti doručenia

Bradlá s hrazdou MARBO Sport MH-U205 sú určené pre zavesenie na stenu, alebo na rebriny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Variabilita MH-U205 je postavená na 3 pároch hákov, ktoré nájdete v balení. Prvé 2 páry sú určené pre montáž na stenu: 1. pár sa použije pre montáž do ideálnej výšky pre hrazdu a 2. pár sa upevní do výšky pre použitie bradiel. Pre bezpečné použitie je Nunta zvoliť správne kotvenie podľa materiálu steny. 3. pár sa použije v prípade zavesenia na rebriny a pripevňuje sa na konštrukciu MH-U205.
Konštrukcia je vyrobená z oceľového profilu 40 x 40 mm, vďaka ktorému má nosnosť až 150 kilogramov. Jednotlivé diely sú vyrobené na precíznych, programovateľných CNC strojoch, tento výrobný proces je zárukou bezproblémovej montáže.
Vzdialenosť úchytov bradiel je 43, alebo 47 cm a môžete si ich tak nastaviť do ideálnej pozície. Ich upevnenie je zabezpečené jednou skrutkou, takže prenastavenie Vám zaberie len pár sekúnd. Polstrovanie je vyrobené z hrubšieho materiálu a je tak maximálne odolné voči poškodeniu, ako výplň je použitá pena s hustotou R90, táto vyššiu hustota zaručuje pohodlie pre lakte počas príťahov kolien.
Hrazda sa vkladá do profilov, ku ktorým sú pripevnené lakťovej opierky, a zabezpečuje sa skrutky s ergonomickým úchopom pre dotiahnutie bez použitia náradia. Šírka hrazdy je 107 cm a uprostred nájdeme oko pre zavesenie boxovacieho vreca.

Technický popis:
- materiál: oceľ, 40 x 40 mm
- rozmery: d 64 cm, š 107 cm, v 39 cm
- maximálne zaťaženie: 150 kg
- váha: 14 kg

Upozornenie:
Nie je určené pre komerčné použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Hrazdy a bradlá
Nosnosť: 150 kg
Hmotnosť: 14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.