Detské elektrické autíčko Mercedes-Benz CLS 350 Coupe

Kód: MW-PR0023177-02 MW-PR0023177-03 MW-PR0023177-01 MW-PR0023177-04 Zvoľte variant
229 €
1 až 2 týždne 1 až 2 týždne 1 až 2 týždne 1 až 2 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
4.7.2024 4.7.2024 4.7.2024 4.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Mercedes Benz CLS 350 je známy svojim športovým dizajnom a dynamickým štýlom jazdy. S detským elektrickým autíčkom Mercedes-Benz CLS 350 Coupé sa teraz mladí môžu vydať na výlety.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pohodlné kožené sedadlo s 3-bodovým bezpečnostným pásom, jasnými LED svetlometmi , multifunkčným volantom a odolnými pneumatikami z mäkkej gumy spojí potešenie so spoľahlivým zabezpečením. Autentický vzhľad dopĺňa hviezda Mercedes a poznávacia značka. S rozmermi 103,5 x 60 x 50 cm a maximálnym zaťažením do 25 kg je auto vhodné pre deti od troch do piatich rokov.

Dva motory pre plný výkon 12 voltov a 20 wattov každý
Dva motory, každý s 12 V , dodávajú elektrickému autu Mercedes-Benz CLS 350 Coupé pre deti dostatok energie. S maximálnym výkonom 40 wattov sa dynamicky ohýba v zákrutách. Funkcia mäkkého štartu umožňuje bezpečné a bezproblémové štartovanie. Až 1,5 hodiny sa mladí vodiči preháňajú areálom v elektrickom aute pre deti a priťahujú obdivné pohľady okolia.

CLS = elegantný, výkonný a bezpečný
Detské elektrické autíčko Mercedes Benz nie je len elegantné na pohľad a je mimoriadne výkonné, najvyššou prioritou je aj bezpečnosť. 3 -bodový bezpečnostný pás zaisťuje, že mladí vodiči pri rýchlych jazdných manévroch nevykĺznu zo sedadiel. Pre bezpečný pôžitok z jazdy je kupé vybavené aj automatickým brzdením : akonáhle zložíte nohu z plynu, auto sa zastaví.

USB, MP3 alebo AUX
Čo by pri jazde v kabriolete nemalo chýbať? Vaša obľúbená hudba tam samozrejme nesmie chýbať. Naše detské elektrické autíčko Mercedes-Benz CLS 350 Coupé ponúka niekoľko možností pripojenia: V kokpite je hudobný prehrávač s USB a AUX pripojením . Bez problémov je možné prehrávať aj hudobné súbory MP3. 

Diaľkové ovládanie s núdzovým zastavením a prvou funkciou
Ak je vaše dieťa s detským vozidlom príliš akčný, nemusíte sa báť. Vďaka priloženému 2,4 GHz diaľkovému ovládaču máte vždy plnú kontrolu. Funkcia First umožňuje kedykoľvek zasiahnuť a zabrániť riskantným jazdným manévrom. Núdzovým zastavením môžete detské auto úplne zastaviť. Týmto spôsobom sa môžete vyhnúť nebezpečným situáciám skôr, ako nastanú.

Kožené sedadlo a otváracie dvere
Detské elektrické autíčko Mercedes-Benz CLS 350 Coupé sa za svojho veľkého brata skrývať nemusí. Detské elektrické autíčko vychádza z originálu v každom detaile a ohromuje malých aj veľkých fanúšikov športových áut. Coupé je vybavené kvalitnou koženou sedačkou, aby sa vaše dieťa cítilo pohodlne aj na cestách. Rovnako ako u veľkého prototypu sa dvere dajú otvárať obojstranne a umožňujú ľahké nastupovanie a vystupovanie.

Doba jazdy 60 - 90 minút
Ako elektrické detské vozidlo čerpá Mercedes-Benz CLS 350 Coupé energiu z batérie s kapacitou 4,5 AH. Plne nabitá batéria ponúka 60 až 90 minút radosti z jazdy. Ak chce byť vaše dieťa na cestách dlhšie, elektrické vozidlo je možné dobiť a pripraviť na použitie za štyri až osem hodín.

LED svetlomety vpredu aj vzadu
Veľké LED svetlomety vpredu aj vzadu sa postarajú o to, aby detské autíčko Mercedes-Benz nebolo prehliadnuté ani za súmraku. Ostré svetlo okamžite upriami pozornosť ostatných účastníkov cestnej premávky na elektromobil. Svetlomety poskytujú dobrý výhľad na cestu za všetkých svetelných podmienok. Malé prekážky si všimnete rýchlejšie a vaše dieťa sa im môže bezpečne vyhnúť skôr, ako sa zrazia.

Multifunkčný volant ovláda klaksón a zvukový modul
Detské elektrické autíčko Mercedes-Benz CLS 350 Coupé sa nielen klamlivo podobá na svoj veľký vzor, ​​ale znie aj mimoriadne reálne. Autentický zvuk motora zaznie pri každom naštartovaní detského auta. Klaksón a hudbu ovládajú cez multifunkčný volant. 

Prevodovka s prevodmi vpred a vzad
Rovnako ako jeho veľký brat, aj elektrické detské autíčko od Mercedes Benz sa dá posúvať dopredu aj dozadu. Deti si jednoducho vyberú smer jazdy pomocou prepínača vpred/vzad na vozidle. Posuňte prepínač do hornej polohy pre jazdu vpred a do polohy pre spiatočku. 

Výkonná 4,5AH batéria plne nabité za 4-8 hodín
Výkonná 4,5 AH batéria umožňuje až 90 minút radosti z jazdy . Ak sa elektromobilu pre deti minie energia, dobitie batérie netrvá dlho. Cesta môže pokračovať za štyri až osem hodín. LCD indikátor nabitia vás informuje o úplnom nabití batérie.

Vhodné pre vaše dieťa?
- s výškou 110 cm sa náš malý testovací vodič cíti v detskom aute veľmi pohodlne a bezpečne
- s dĺžkou 103,5 cm, šírkou 60 cm a výškou 50 cm je detské auto dostatočne veľké pre väčšinu 3 - 5 ročných detí

Technický popis:

- značka: Mercedes
- bezpečnosť: bezpečnostný pás, automatická brzda
- ďiaľkové ovládanie: 2,4 GHz s funkciou First
- zvukové vlastnosti: USB, MP3, AUX
- typ pohonu: pohon 2 kolies
- pohyb: 1x dopredu + 1x dozadu
- volant: zvuk pre klaksón a hudbu
- čas nabíjania: 48 hodín
- 2 motory 12V 20Watt (celkom 40Watt)
- dvere na otvorenie
- pre deti: 3-5 rokov
- ďalšie funkcie: mäkký štart, zvuk motora pri štartovaní, LCD indikátor nabíjania
- batéria: 12 voltov 4,5 AH
- LED svetlomety
- zadný tlmič
- pneumatiky s mäkkým gumeným krúžkom
- doba jazdy do 1-1,5 hodiny
- sedadlo pre 1 osobu
- maximálne užitočné zaťaženie: 25 kg
- rozmery produktu (D x Š x V): 103,5 x 60,0 x 50,0 cm
- hmotnosť produktu: 11,1 kg

Upozornenie:
Nevhodné pre deti do 3 rokov!
Používajte len pod dohľadom dospelej osoby!
Nevhodné na použitie v cestnej premávke!
Dbajte na vhodné ochranné prostriedky!

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické vozidlá
Typ vozidla: autá
Vek od: 3 rokov
Maximálna nosnosť: 25 kg
Hmotnosť: 11,1 kg
Dvojmiestne: nie
Výkon: 40 W
Maximálna rýchlosť: 3-6 km/h
Určenie: pre dievčatá a chlapcov
Značka autíčka: Mercedes-Benz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.