Detské elektrické hasičšké auto Actionbikes SX1818

Kód: MW-PR0021858-01
439 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
10.10.2023
Možnosti doručenia

S detskou elektrickou hasičskou striekačkou SX1818 sa teraz vaše ratolesti môžu ponoriť do vzrušujúcich herných svetov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka širokej škále vybavenia si deti vo veku od 3 do 7 rokov precvičia aj zručnosti ako koordináciu, jemnú motoriku a postreh. Kreativite sa medze nekladú: Pomôcky ako hasičské auto, prilba, hasiaci prístroj, modré svetlo a siréna sú pripravené na ďalšiu úlohu. Nechýba ani nevyhnutná časť bezpečnosti vždy so sebou vo vašej batožine. Pretože funkcie ako automatická brzda, mäkký štart alebo diaľkové ovládanie sprevádzajú malých hasičov na každej ceste. Silný výkon motora až 70 wattov a výkonná 12 V batéria robia z tohto detského elektrického autíčka 1A parťáka na hranie!

Zábava so sirénami
V skutočnej hasičskej prevádzke by siréna samozrejme nemala chýbať . Takže samozrejme je súčasťou detského elektrického hasičského auta SX1818.

Ale aj o zábavu je postarané: uložené hudobné tituly alebo obľúbené skladby posádky prehrávané cez Bluetooth pripojenie urobia z každej cesty zážitok. Autentický zvuk motora pri štartovaní detského auta dopĺňa audio balík.

Prilba, hasiaci prístroj a ďalšie
So svojím veľkorysým balíkom príslušenstva hasičské auto deti zaručene poteší: Nasaďte si hasičskú prilbu, zoberte hasiaci prístroj a dobrodružstvo sa môže začať!

Detskú hasičskú striekačku môžu deti pripevniť na auto alebo nosiť na chrbte. S plnou nádržou na vodu sa veselý pôžitok a vítané schladenie v horúcich dňoch neodmyslia.

Dvojitý výkon motora s celkovým výkonom 70 wattov
Keď zaznie siréna, veci sa musia v detskom hasičskom aute pohnúť rýchlo! Je dobré, že dva motory s celkovým výkonom 70 wattov zabezpečujú slušnú rýchlosť. Okolo 3-6 km/h ide na miesto pôsobenia.

Výkonná 12 V batéria poskytuje dostatok energie na 1-1,5 hodinovú jazdu. Späť v centrále je potrebné zapojiť detskú elektrickú hasičskú striekačku SX1818 do jednoduchej domácej zásuvky. Nabitie cez noc a auto je pripravené na budúce dobrodružstvá nasledujúce ráno!

Vysoko kvalitné pneumatiky z pevnej gumy EVA
Vďaka pneumatikám EVA je zábava z jazdy v tomto detskom elektrickom aute neobmedzená. Vibrácie sú ľahko kompenzované. Kolesá poskytujú optimálnu priľnavosť. Prepichnutie je nemožné kvôli povahe pevnej gumy. A v neposlednom rade bodujú vysokou tepelnou odolnosťou a nízkym opotrebovaním.

LED svetlomety, osvetlené ráfiky a signálne svetlo
Každé zásahové vozidlo sa blíži s nezameniteľným signálnym svetlom. Jednoducho zapnite blikajúce svetlá a sirénu a zábava je dokonalá.

Mohutným dojmom pôsobia aj LED svetlá v ráfikoch . A vďaka LED svetlometom je trasa vždy dobre osvetlená. Každý už z diaľky vidí, že sa blíži ohnivočervené detské auto!

Hasičské auto s bezpečnostným pásom, automatickou brzdou a oveľa viac
Detské elektrické autíčko od Actionbikes je vybavené funkciami ako automatické brzdenie a mäkký štart . Jednoducho zložte nohu z pedálu a detské elektrické autíčko sa rýchlo zastaví. Bezpečkostné pásy držia malého hasiča v  sedadle.

Diaľkové ovládanie s funkciou First
Mladí hasiči hrdo riadia svoje detské autíčko samostatne. Ovládanie prevezmete stlačením tlačidla. Zabrzdite detské elektrické autíčko v prípade nebezpečenstva.

Detské elektrické autíčko s posilňovačom riadenia
Cez úzku obývaciu izbu, medzi kvetinové záhony alebo okolo nábytku na terasu: detské elektrické hasičské auto SX1818 zvládne každú cestu! Vďaka posilňovaču riadenia jazdí presne vo všetkých zákrutách. Rozsiahle manévrovanie s elektrickým hasičským autom nie je problém s dvomi rýchlostnými stupňami vpred a jednou spiatočkou .

Dvere sa dajú otvoriť, aby sa uľahčilo samostatné nastupovanie. A dokonca aj upratovanie je hračka s prepravnými konzolami a kolieskami!

Vhodné aj pre vaše dieťa?
- S veľkosťou 120 cm sa náš malý vodič cíti v detskom elektrickom hasičskom aute veľmi pohodlne a bezpečne.
- Detské elektrické hasičské auto meria 112 cm na dĺžku, 63 cm na šírku a 63 cm na výšku a je dostatočne veľké pre väčšinu detí vo veku 3-7 rokov.

Technický popis:
- bezpečnosť: bezpečnostný pás, automatická brzda
- rýchlosť: cca 3-6 km/h
- diaľkové ovládanie: 2,4 GHz s funkciou First
- zvuk motora pri štartovaní
- transportný držiak a transportné valčeky
- pohon dvoch kolies
- hmotnosť produktu: 21 kg
- prevodové stupne: 2 x dopredu, 1 x dozadu
- príslušenstvo: prilba, hasiaci prístroj, požiarna hadica
- doba nabíjania: 8 - 10 hodín
- 2 motory 12V 35Watt (celkom 70Watt)
- dvere na otvorenie
- vek: 3-7 rokov
- ďalšie funkcie: mäkký štart, funkcia stúpania, posilňovač riadenia, LED v ráfikoch, rádio s funkciou Bluetooth
- batéria: 12 voltov 10AH
- LED osvetlenie: LED svetlomet, LED signálne svetlo, prepínateľné
- nosnosť: 40 kg
- rozmery produktu (D x Š x V): 112,0 x 63,0 x 63,0 cm
- sedadlo pre 1 osobu
- pevné pneumatiky EVA
- doba jazdy do 1-1,5 hodiny na jedno nabitie

Upozornenie!
- Nevhodné pre deti do 3 rokov!
- Používajte len pod dohľadom dospelej osoby!
- Nevhodné na použitie v cestnej premávke!
- Dbajte na vhodné ochranné prostriedky!


Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické vozidlá
Typ vozidla: autá
Vek od: 3 rokov
Maximálna nosnosť: 40 kg
Hmotnosť: 21 kg
Dvojmiestne: nie
Farba: červená
Výkon: 70 W
Maximálna rýchlosť: 6 km/h
Určenie: pre dievčatá a chlapcov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.