Detské ihrisko Trigano Zeny

Kód: 6513
1 190 €
2 až 4 týždne
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete pre deti pripraviť zábavné leto plné hier? S ihriskom Trigano EVO sa vám to určite podarí. Vaša záhrada bude plná detského smiechu, či už máte menšie, alebo väčšie deti. O bezpečnosť svojich detí s Trigano EVO nemusíte mať strach. Naše ihriská sú vyrabané vo Francúzsku pre domáce použitie podľa európskych bezpečnostných noriem a kritérií. tower zmena2

 Central tower 

Centrálna veža s protišmykovou podložkou je základnou časťou detského ihriska. Jednotlivé časti na hranie môžete rýchlo a ľahko vymeniť. Každé dieťa si zaručene nájde svoju obľúbenú hru a zažije nové dobrodružstvá. Vaša záhrada sa stane miestom, kde sa deti naučia a objavia nové schopnosti a zažijú jedinečné okamihy plné zábavy. 

 

 

monkey bridge zmena

 

 Monkey bridge

Skvelé sa hodí pre malých akrobatov, ktorí majú radi adrenalín. Deťom umožňuje zlepšiť ich zručnosť a zažiť dobrodružstvo pri lezení.

 

 

 

02072014-937zmena

  

Slide

Pre každé dieťa neexistuje lepšia zábava, ako šmýkľavka. Stane sa jednou z najobľúbenejších hier pre vaše deti a ich kamarátov. Oceníte ochranné zábradlie, ktoré poskytne pocit istoty a bezpečnosti.

 

 

 

spider

  

 Spider

Deti sa potešia tejto obrej pavučine, kde sa môžu hrať na svojho obľúbeného hrdinu. S kamarátmi si pri lezení na vrchol môžu vyskúšať svoje sily a popritom sa do sýtosti vyšantiť.

 

 

 

flying carpet

  

 Flying carpet

Útulné hniezdočko, ktoré ocenia menšie aj vačšie deti. Tento čarovný koberec sa stane útočiskom pre každe dieťa. Užijú si veľa aktívnej zábavy pri hojdaní, alebo si tu naopak môžu pokojne odpočinúť.

  

 

22203-1

 

  

 

Vyrobené vo Francúzsku, tento produkt spĺňa najprísnejšie európske bezpečnostné normy.

 

 

 

Vhodné pre deti:

Central tower: 4-12 rokov
Monkey bridge: 4-12 rokov
Slide 2,63 m: 3-9 rokov
Flying carpet: 3-12 rokov
Spider: 3-12 rokov

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské ihriská
Priemer tyče: 50 mm
Rozmery (d x š x v): 500 x 350 x 270 cm
Hmotnosť: 71,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.