Detský elektrický nakladač Actionbikes D2810

Kód: MW-PR0020136-01
359 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Možnosti doručenia

Žltý elektrický detský kolesový nakladač sa vďaka detailom veľmi približuje veľkému vzoru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto detské elektrické vozidlo je dodávané s plne funkčnou lopatkou, s ktorou môže váš malý stavebný robotník kopať. O tú správnu atmosféru sa postará zvukový modul. Podporujte kreativitu – len začnite!

Učte sa hravo
Vaše dieťa sa hravou formou učí koordinácii a presnosti.  Nevšedný zážitok, ktorý môže byť cenný pre rozvoj vášho potomka!

Najvyššia bezpečnosť
U každého detského elektrického vozidla radu Miweba je bezpečnosť najvyššou prioritou. Akonáhle uvoľníte plynový pedál, zapojí sa automatický brzdový systém. O komfort pri jazde sa stará bezpečnostný pás, tlmiče a pneumatiky s mäkkými gumenými krúžkami. 

Realistický vzhľad
Tento kolesový nakladač pre deti vychádza zo svojho veľkého brata do posledného detailu. Kvalitné jednotlivé diely, ovládanie cez multifunkčný volant a LCD displej. Reťazové pneumatiky a kabína vodiča sú tiež reprodukované pre autentický vzhľad. LED osvetlenie spôsobuje dobrú viditeľnosť za súmraku.

Diaľkové ovládanie 2,4 GHz
Detské elektrické vozidlo podľa našich skúseností občas láka otestovať si vlastné limity. Aby ste mali vždy plnú kontrolu, dostanete diaľkové ovládanie. Vaše dieťa si tak môže krok za krokom zvyknúť na svoj nový elektrický kolesový nakladač. S týmto detským elektrickým kolesovým nakladačom kupujete svojmu dieťaťu kúsok samostatnosti!

SD karta, USB pripojenie
Dobrá hudba uľahčuje akúkoľvek prácu. Preto sme elektrický kolesový nakladač pre deti vybavili audio balíkom. Jednoducho zapojte USB konektor alebo vložte SD kartu! S týmto detským elektrickým kolesovým nakladačom je zaručený bohatý zvuk.

Viac ako len hračka
Vďaka rozsiahlej výbave je žltý detský elektrický kolesový nakladač viac ako len hračka. Vďaka plne funkčnej lopatke môže byť vaše dieťa aktívne na záhrade, v pieskovisku alebo kdekoľvek inde. Týmto spôsobom sa trénuje predstavivosť dieťaťa a zlepšujú koordinačné schopnosti. Prepracované detské elektrické vozidlo s mnohonásobnou pridanou hodnotou!

Volant so zvukom klaksónu a hudbu
Atmosféra je u tohto elektrického detského kolesového nakladača najvyššou prioritou. Hneď po naštartovaní motora je počuť autentický zvuk motora. Vaše dieťa môže použiť multifunkčný volant na ovládanie klaksónu a pohodlné prehrávanie obľúbenej hudby. 

Príslušenstvo
V poriadnom stavebnom vozidle sa povaľuje množstvo užitočného vybavenia. Priestor na to ponúka aj elektrický detský kolesový nakladač. K dispozícii je lopatka aj kufor na hračky. Oboje sa dá jednoducho pripevniť za sedadlo vodiča elektrického detského kolesového nakladača.Techický popis:
- bezpečnosť: bezpečnostný pás, automatická brzda
- rýchlosť: cca 3-6 km/h
- diaľkové ovládanie: 2,4 GHz s funkciou First
- zvukové vlastnosti: USB, SD pripojenie
- pohon 2 kolies
- hmotnosť produktu: 17,7 kg
- prevodové stupne: 3x dopredu + 1x dozadu
- volant so zvukom pre klaksón a hudbu
- čas nabíjania: 8-10 hodín
- 2 motory 6V 25Watt (celkom 50Watt)
- typ vozidla: pracovné vozidlá
- vek: 3-5 rokov
- ďalšie funkcie: mäkký štart, pracovná lopata
- batéria: 6 voltov 7AH
- LED osvetlenie: LED svetlomety, LED svetlá kolies
- zadný tlmič
- maximálna nosnosť: 30 kg
- rozmery produktu (D x Š x V): 118,0 x 58,0 x 68,0 cm
- sedadlo pre 1 osobu
- pneumatiky s mäkkým gumeným krúžkom

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické vozidlá
Vek od: 3 rokov
Maximálna nosnosť: 30 kg
Hmotnosť: 17,7 kg
Výkon: 50 W
Maximálna rýchlosť: 6 km/h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.