Drevená záhradná lavica Garden Line 120 x 60 x 80 cm
Kód: CH-MEB2790Podrobný popis
DEKORATÍVNA ZÁHRADNÁ LAVICA
Táto krásna a praktická záhradná lavička zo série GARDEN LINE je nepostrádateľným doplnkom každej záhrady. Vyzerá úžasne pri jazierkach a záhradných fontánach. Je to tiež fantastické riešenie pre tých, ktorí si radi užívajú popoludňajšie čítanie v pohodlí svojej domácej záhrady. Táto pohodlná lavička s operadlom je vyrobená z oceľových rúrok a impregnovaného dreva. Drevo je ošetrené protiplesňovým a protiplesňovým prostriedkom, čo zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Prečo sa Drevená záhradná lavica Garden Line 120 x 60 x 80 cm oplatí?
- pevná, skrutkovaná konštrukcia
- kovové nohy s práškovým nástrekom
- drevené sedadlo
- zabalené v pevnej krabici
TECHNICKÉ ÚDAJE:
- dĺžka: 120 cm
- šírka: 60 cm
- výška: 82 cm
- rozmery profilu: 20 x 40 x 0,9 mm
- materiál: drevo / oceľ
- farba: prírodné drevo / sivá
- maximálna nosnosť: 150 kg
Táto lavička bola vyrobená s ohľadom na každého, kto rád trávi čas v záhrade. Súčasťou balenia sú všetky potrebné spojovacie prvky, skrutky a montážny návod.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné lavičky |
|---|---|
| EAN: | 5901292662790 |
| Dĺžka: | 120 cm |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Materiál: | drevo / oceľ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | CHOMIK M.ŚWIEŻY SJ |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Cegielniana 114, 32-420 Gdów, PL |
| E-mail : | [email protected] |
