Elektrický bežecký pás s pultom HMS LOOP12

Kód: ABI-17-19-127
695 €
Vypredané
Možnosti doručenia

Bežecký pás HMS LOOP12 spadá svojím vzhľadom a funkciám Medzi najmodernejšie trenažéry určené pre 21. storočie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Model LOOP12 sa od konkurencia odlišuje možnosti nasadenia pracovného pultu, na ktorý si môžete odložiť napríklad notebook, knižku, alebo obľúbenú kávu. Po nasadení stola sa rýchlosť bežeckej plochy obmedzí na maximálnu rýchlosť 6 km / h a po prepojený pultu s konzol je možné upravovať rýchlosť.
Bez nasadeného pultu sa z trenažéra LOOP12 stáva plnohodnotný bežecký pás s maximálnou rýchlosťou 12 km / h a výkonom 2,5 HP. Bežecká plocha s rozmermi 125 x 45 cm je na 6 miestach odpružená použitím silikagélových silentblokov, ktoré znižujú zaťažovanie kĺbový pri behu. Konzola ide ľahko sklopiť k zadnej hrane trenažérov a po sklopení získame rozmer 158 x 77 x 14 cm a trenažér sa tak vojde za skriňu, alebo pod posteľ. Presúvanie modelu LOOP12 navyše uľahčujú 2 páry koliesok. Prvý pár sa nachádza na spodnej hrane a po zdvihnutí zadnej časti pásu umožní pohyb vpred a vzad. Druhý pár koliesok sa nachádza na čele trenažérov a po jeho zdvihnutí do kolmej polohy umožní pohyb do strán.
Ovládací panel zobrazuje všetky dôležité údaje počas tréningu (rýchlosť, čas, vzdialenosť, spálené kalórie a počet krokový). Po stranách displeja nájdeme tlačítkom pre zastavením a spustením pásu, reguláciám rýchlosti a 2 tlačítkom pre zmeny rýchlosti na 3 a 5 km / h. Počítač tiež disponuje rozhraním bluetooth pre spojenie s tréningovou aplikáciou FitShow, pomocou ktorej môžeš sledovať vývoj kondície a zároveň umožňuje správne nastavenie tréningového programu, podľa ktorého trenažér automaticky mení rýchlosť bežeckej plochy.
Konzola je vybavená reproduktormi pre počúvanie hudby, alebo sledovanie filmov na mobilnom zariadení, ktoré si môžeš ddložiť do sklopného stojanu.

Technický popis:
- motor: 2,5 HP
- maximálna rýchlosť: 12 km / h
- maximálna rýchlosť pri nasadenom pultu: 6 km / h
- rozmer bežeckej plochy: 125 x 45 cm
- Bluetooth pre Spojením s mobilným zařízení a aplikácií FitShow
- vstavané reproduktory
- bezpečnostné kľúč
- rozmer po zložení: d152 cm x š77 cm v101 cm (14 cm pri sklopení madla)
- váha: 43 kg
- maximálne zaťaženie: 120 kg
- funkcie počítača: čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie, počet krokový

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce motorové pásy
Výkon motora: 2,5 HP
Maximálna rýchlosť: 12 km / h
Váha: 43 kg
Typ: motorové
Bežecká plocha: 125 x 45 cm
Nosnosť: 120 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.