Elektrický krb Heidenfeld EK100

Kód: MW-PR0032137-01
169 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
10.10.2023
Možnosti doručenia

Lízajúce plamene osvetľujú miestnosť, zahaľuje nás prítulné teplo: realizujte toto zbožné želanie!

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický krb prináša túto príjemnú atmosféru do vášho domova bez akýchkoľvek stavebných prác alebo zložitej inštalácie. Elektrický krb Heidenfeld EK100 je jedným z najkrajších svojho druhu. Je navrhnutý ako stojaci krb a pripomína moderné švédske kachle. Jeho trojstranná sklenená predná strana ho odlišuje od ostatných modelov. To vám umožní vychutnať si ničím nerušený pohľad na realistický otvorený oheň . Vďaka 3D efektu plameňa a vzhľadu dreveného uhlia ho len ťažko rozoznáte od originálu. A to všetko s pôsobivo nízkou spotrebou energie!

Štýlový dekoratívny krb s trojstranným preskleným čelom
Náš domov je naším osobným miestom, kde sa cítime dobre. S elektrickým krbom Heidenfeld EK100 je teraz ešte väčší komfort. LED krb s rozmermi 41 x 25,5 x 52 cm upúta pozornosť v každej miestnosti. Matná čierna pôsobí jednoducho, moderne a zároveň elegantne.

Zvláštnosťou tohto elektrického krbu je trojstranné presklené čelo . To vám umožní vždy si vychutnať jasný výhľad do všetkých strán na plápolajúce plamene.

Realistický 3D efekt plameňa
Akokoľvek krásny je krb, dym, sadze a popol sú nevítaným vedľajším efektom. Riešením je elektrický krb! Využite relaxačný účinok a príjemne teplý vzduch bez zápachu dymu alebo nečistôt.

LED technológia zaisťuje realistický zážitok z krbu. Tlejúce plamene osvetľujú miestnosť a vytvárajú upokojujúcu atmosféru. Simulované drevené uhlie podporuje zmätočne podobný celkový obraz.

Jednoduché ovládanie pomocou otočných ovládačov a prepínačov
Rozhorieť oheň s veľkou námahou? Nie s elektrickým krbom Heidenfeld EK100! Stačí prepnúť vypínač a v LED krbe budú šľahať plamene. Pre dodatočný hrejivý efekt prepnite prepínač pre stupeň ohrevu 1 alebo 2 . Otočným ovládačom vedľa neho môžete ovládať intenzitu prúdu teplého vzduchu.

Vrátiť sa domov po jesennej prechádzke alebo oddychovať v zimnej záhrade s dobrou knihou? V priebehu niekoľkých sekúnd elektrický voľne stojaci krb urobí relax dokonalým!

Elektrický krb s ochranou proti prehriatiu a prevráteniu
Samozrejme, pri elektrickom krbe nie je skutočný oheň. Bezpečnosť je však na prvom mieste! Na tento účel je v elektrickom krbe Heidenfeld EK100 zabudovaná ochrana proti prehriatiu . Navyše sa vďaka ochrane proti prevráteniu automaticky vypne, ak sa nakloní.

Rôzne certifikáty , ako napríklad označenie GS, podčiarkujú bezpečný a kvalitný dizajn tohto samostatne stojaceho krbu.

Pevný železný krb
Vzhľad elektrického voľne stojaceho krbu robí veľa! Prispieva k tomu aj masívna konštrukcia zo železa . Strecha a spodná konštrukcia sú z čierneho plastu. V strede obklopuje železný rám LED ohnisko. Cez plexisklo si môžete vychutnať čistý pohľad na tlejúce plamene.

Napriek robustnej konštrukcii presvedčí elektrický krb Heidenfeld EK100 extrémne nízkou celkovou hmotnosťou 6,5 kg.

Energeticky úsporná LED technológia
Pre skutočnú atmosféru pri táboráku nie je potrebné spaľovať drevo! Elektrický krb môžete zapáliť bez emisií. Stačí na to jednoduchá domáca zásuvka. Elektrický krb ovládajte pomocou 1,5 m kábla. Plamene už osvetľujú vašu obývačku. Vďaka energeticky úspornej LED technológii je spotreba energie extrémne nízka, maximálne 1,95 kW/h.

2 stupne ohrevu až do 1 950 wattov
K skutočnému otvorenému ohňu patrí aj príjemne hrejivý pocit. Ale ako dobre vykurujú elektrické krby? Elektrický krb Heidenfeld EK100 zaujme dvomi stupňami vykurovania . V závislosti od individuálnych potrieb dodáva teplo s výkonom až 975 wattov alebo 1 950 wattov . Počas tohto procesu vznikajú teploty medzi 10 °C a 30 °C.

Elektrický krb bez problémov vykúri až 30 m². Intenzitu plynule určujte pomocou otočného ovládača: Pre teplý prúd vzduchu presne tak, ako to máte radi!

Technický popis:
- Hlavné výhody produktu: Trojstranná sklenená predná strana, energeticky úsporné LED diódy, dve úrovne vyhrievania, realistický 3D efekt plameňa, ochrana proti nakloneniu
- Zabezpečenie: Ochrana proti prehriatiu, proti prevrhnutiu
- Spotreba energie: max 1,95 kWh
- Regulácia termostatu
- Vykurovací výkon: Úroveň 1: 875 - 975 wattov / úroveň 2: 1750 - 1950 wattov
- Sklenená predná časť: plexisklo
- Odvod tepla: zdola nahor
- Veľkosť izby: do 30 m²
- Dĺžka kábla: 1,5 metra
- Certifikáty: Certifikát o skúške GS
- Displej: Technológia LED plameňa
- Materiál: Plexisklo, plast a železo
- Teplotný rozsah: 10 - 30 °C
- Rozmery produktu (D x Š x V): 41,0 x 25,5 x 52,0
- Hmotnosť produktu: 6,5 kg
- Technológia vykurovania: Keramické vykurovacie teleso
- Zdroj: 220-240V 50-60Hz

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické krby
Typ: elektrické
Výkon: 1,95 kWh
Hmotnosť: 6,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.