Elektrický krb Heidenfeld HF-WK100A - kameň

Kód: MW-PR0022512-03
189 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Možnosti doručenia

Romantika je pri elektrickom krbe Heidenfeld HF-WK100 najvyššou prioritou: tešte sa na atraktívny elektrický krb najvyššej triedy.

Detailné informácie

Podrobný popis

2000 wattov poskytuje dodatočné upokojujúce teplo v prípade potreby. Na rozdiel od krbov na drevo tento nástenný krb nevyžaduje komín. Palivové drevo tiež nie je potrebné dopĺňať. Ovládajte elektrický krb pohodlne diaľkovým ovládačom alebo aktivujte pohodlný automatický režim. Pomocou integrovaného termostatu môžete nastaviť teplotu až na hodnoty 30 stupňov Celzia. Po vizuálnej stránke je elektrický krb Heidenfeld HF-WK100 so svojimi štyrmi dizajnovými variantmi absolútnym pútačom. Tento elektrický krb je viac ako len živý doplnok: premení každú miestnosť na oázu pohody.

3 roky záruka
S elektrickým krbom Heidenfeld GHF-WK100 získate výkon na najvyššej úrovni so záručnou dobou tri roky. Rozhodnite sa pre robustnú technológiu a nadpriemernú životnosť. Pri kúpe elektrického krbu Heidenfeld sa teda môžete spoľahnúť na dlhotrvajúce príjemné teplo.

Bezpečnosť testovaná značkou TÜV & GS
S elektrickým krbom Heidenfeld HF-WK100 získate testovanú bezpečnosť. Dokazujú to testy vykonané TÜV Süd a príslušný bezpečnostný certifikát. Elektrický krb od spoločnosti Heidenfeld má navyše pečať „GS“ pre testovanú bezpečnosť a spĺňa tak všetky bezpečnostné požiadavky uvedené v zákone o bezpečnosti výrobkov. Ochrana proti prehriatiu a predná časť z tvrdeného skla prispievajú k vysokej úrovni bezpečnosti tohto nástenného krbu. Tvrdené sklo je obzvlášť odolné proti rozbitiu – aj pri vyšších teplotách.

Vykurujte, ako chcete, pomocou integrovaného izbového termostatu
Nastavte si požadovanú teplotu pomocou integrovaného izbového termostatu pohodlne v danom rámci. Teplotný senzor integrovaný aj v elektrickom krbe Heidenfeld HF-WK100 zaznamenáva teplotu v miestnosti a zaisťuje, že nástenný krb vždy udržuje v miestnosti požadovanú teplotu. Izbový termostat je možné použiť aj na programovanie konkrétnych časov vykurovania. Môžete tak pokojne spať a užívať si príjemné teplo, keď ráno vstanete z postele.

Až 2000 wattov vykurovacieho výkonu - 1000 wattov v režime ECO
Elektrický krb Heidenfeld HF-WK100 vám neponúka len krásny elektrický krb. Ako účinný elektrický ohrievač s tepelným výkonom až 2000 wattov rýchlo vykúri aj príslušnú miestnosť. Ak potrebujete o niečo menší tepelný výkon, zvoľte obzvlášť energeticky účinný režim ECO. Elektrický krb môžete samozrejme použiť aj úplne bez funkcie vykurovania, ak si chcete len vychutnať upokojujúci pohľad na otvorený oheň.

Jednoduchá a rýchla montáž na stenu
S elektrickým krbom Heidenfeld HF-WK100 získate všetky skrutky, hmoždinky a montážne konzoly na rýchle a jednoduché upevnenie zariadenia na stenu. Potrebná je len malá bezpečná vzdialenosť od iných predmetov, ako je nábytok a závesy. Z tohto dôvodu môžete nástenný krb flexibilne umiestniť do miestnosti a optimálne ho začleniť do dizajnu vášho bývania.

14° až 30°C v krokoch po jednom stupni vďaka keramickému výhrevnému telesu
Moderné keramické vykurovacie teleso v elektrickom krbe Heidenfeld HF-WK100 umožňuje presné nastavenie požadovanej teploty v krokoch po jednom stupni. V rámci funkcie ohrevu je možné nastaviť teploty od 14 do 30 stupňov Celzia. Alternatívne môžete použiť aj elektrický krb bez funkcie vykurovania.

24-hodinový časovač, denný a nočný režim a denný a týždenný režim
Elektrický krb Heidenfeld HF-WK100 je elektrický krb s funkciou programovania. S 24-hodinovým časovačom, denným a nočným režimom a denným a týždenným režimom máte množstvo možností, ako vopred nastaviť prevádzkové časy vykurovacieho elektrického krbu. Pomocou diaľkového ovládača jednoducho naprogramujte prevádzkové časy na deň alebo na celý týždeň. Niet pochýb: Tento elektrický krb vám ponúka plný komfort.

Jedno diaľkové ovládanie pre všetky funkcie
Elektrický krb Heidenfeld HF-WK100 je vybavený diaľkovým ovládaním, pomocou ktorého môžete ovládať všetky funkcie nástenného krbu z pohodlia vášho kresla alebo pohovky. Pomocou diaľkového ovládača si nastavte požadovanú teplotu, stlmte elektrický krb na požadovanú intenzitu alebo nastavte časy, kedy sa má elektrické vykurovanie automaticky spustiť alebo zastaviť.

Plochý dizajn
Elektrický krb Heidenfeld HF-WK100 s plochým dizajnom je plochá verzia zariadenia a nemá žiadne zakrivenie. Niektorí zákazníci uprednostňujú tento klasický dizajn pred moderným zakriveným vzhľadom. Rozhodnite sa sami, čo sa vám páči viac. Ktorý variant preferujete?

Prehľadný displej
Vďaka prehľadnému a dobre čitateľnému displeju rýchlo a jednoducho odčítate všetky dôležité parametre. Digitálny displej je integrovanou súčasťou sklenenej prednej strany. Zviditeľní sa však iba vtedy, ak ho aktívne používate. Ak to nie je potrebné, po niekoľkých sekundách zmizne a umožní tak nerušený pohľad na elektrický krb.

Technický popis:
- Ochrana proti prehriatiu, ochrana proti prevráteniu
- Vykurovací výkon: až 2000 wattov
- Montáž na stenu, vrátane montážneho príslušenstva
- Stupeň ohrevu 1: 1000 wattov, teplý vzduch
- Stupeň ohrevu 2: 2000 wattov, horúci vzduch
- Diaľkové ovládanie na prepínanie všetkých funkcií
- Odvod tepla: hore
- 3D efekt plameňa
- 24-hodinový časovač, režim deň-týždeň, nastaviteľný deň v týždni a čas
- dĺžka kábla:1,5 m
- Hmotnosť: 15,5 kg
- Tvrdené sklo
- LED displej
- Teplotný rozsah: 14°- 30°C v krokoch po 1°C
- Technológia vykurovania: Keramické vykurovacie teleso
- Zdroj: 220 - 240V~ 50/60Hz
- Rozmery (š x h x v): 90,0 x 14,5 x 57,0 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické krby
Typ: elektrické
Výkon: 2 kW
Hmotnosť: 16 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.