Elektrický posilňovač sedacích svalov Electro BF HIP

Kód: ABI-17-22-273
14,50 €
3 až 10 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
4.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický posilňovač sedacích svalov ELECTRO BF HIP je váš osobný spôsob, ako si vytvoriť dokonale pevný zadoček. Ide o revolúciu vo vytvarovaní svalov. Jeho hlavným cieľom je budovanie a posilnení sedacích svalov. Je dokonalým doplnkom klasického tréningu. Pomôže zvýšiť svalovú silu a vytrvalosť.
Tento posilňovač pracuje na princípe elektrickej stimulácie svalov (EMS), ktorá je doposiaľ po desaťročia využívaná v oblasti športovej medicíny a v rehabilitačných centrách. Tieto vlny sú nápomocné v regenerácii a relaxáciu svalových vlákien.
Zariadenie má 1 režim a 15 úrovní intenzity, vďaka ktorým si každý nájde svoj tréningový priestor. Možno používať počas bežného tréningu alebo aj pri každodenných činnostiach.
Výsledného efektu dosahuje doposiaľ po 20 minútach denne, bez toho aby ste museli vynaložiť väčšie úsilie. Vďaka tomuto revolučnému malému zariadeniu výrazne zvýšite efektivitu svojho tréningu. Šetrí čas a peniaze a tak zabránite tréningu, pri ktorej by mohlo dôjsť k úrazu. Okrem toho posilňujete svaly, zlepšujete stav, spaľujete zbytočné tukové tkanie a pretvárajú metabolizmus na vyššiu úroveň. ELECTRO BF je ideálny pre ľudí všetkých vekových kategórií a úrovní.

Súčasťou balenia je:
- 1x hlavná jednotka
- 1x ovládacia jednotka
- návod

Technický popis:
- materiál: PU
- 1 tréningový režim
- 15 úrovní intenzity
- batéria CR2032
- odporúčaná teplota okolia počas použitia: 15 - 35 stupňov
- rozmery:
-   hlavná jednotka: 260 x 100 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Vibračné stroje
Použitie: na zadok
Typ: elektródy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.