Eliptical DUVLAN Betty

 
  • 1 z 2
 

Užite si tréning v pohodlí domova s eliptickým trenažérom Duvlan Betty. Nastavte si manuálne  jeden z 8 stupňov záťaže. Tichý chod zabezpečí remeňový prevod a magnetický brzdný systém.

Môžeme doručiť do: 25.1.2018
Dostupnosť Skladom
Bežná cena 195 €
Ušetríte 46 € (–24 %)
149 €    
Kód tovaru 4809
Výrobca DUVLAN
Kategória Eliptické trenažéry
 

Eliptický trenažér Duvlan Betty je vhodným doplnkom do domácej posilňovne. Manuálne ovládanie záťaže poskytuje 8 rôznych stupňov. Ovládanie pre zmenu úrovne záťaže je vhodne umiestnené na ráme stroja, takže nemusíte svoj tréning vôbec prerušovať. O tichý chod prístroja sa stará remeňový prevod a magnetický brzdný systém. Vďaka tomuto brzdnému systému nedochádza k treniu, takže nielen hlučnosť, ale aj opotrebenie je znížené na minimum. Namerané hodnoty ako napríklad čas, vzdialenosť, počet spálených kalórii alebo pulz môžete sledovať na veľkom a prehľadnom monitore.

Technický popis:
- magnetický brzdný systém
- váha zotrvačníka: 5 kg
- manuálne ovládanie záťaže: 8 stupňov
- 2 pohyblivé rukoväte, 1 pevná rukoväť
- jednodielne kľuky
- snímače tepovej frekvencie v rukovätiach
- počítač s displejom
- dĺžka kroku: 30 cm
- vzdialenosť medzi nášľapmi: 21 cm
- funkcie počítača: rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, odometer, pulz a scan
- rozmery: d93 x š61 x v156,5 cm
- hmotnosť: 25,2 kg
- maximálna nosnosť: 100 kg
- maximálna výška cvičenca: 185 cm
- pre domáce použitie

5-ročná záruka na rám!
Záručný servis bez nákladov!
Najvýhodnejšia cena na trhu!

Nosnosť 100 kg
Ovládanie záťaže manuálne
Meranie času cvičenia áno
Meranie pulzu áno
Meranie prejdenej vzdialenosti áno
Meranie rýchlosti áno
Meranie spálených kalórií áno
Brzdný systém magnetický
Ergometer nie
Hmotnosť záťažového kolesa 5 kg
Transportné kolieska nie
Počet stupňov záťaže 8
Rozmery (d x š x v) 93 x 61 x 156,5 cm
Systém vyrovnávania nerovností podlahy nie
Snímače tepovej frekvencie áno
Monitor vhodný pre iConcept nie
Hmotnosť 25,2 kg
Ručné senzory áno
Hrudný pás nie
Farba biela/zelená
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Je veľmi tichý a moderný, som veľmi spokojný! 12.11.2017 10:08
Zdravím všetkých, ktorý rozmýšľajú, že si tento eliptical zakúpia. Po zakúpení prístroja mi pristroj prišiel hneď na druhý deň, čo som veľmi ocenil pred víkendom. Prišiel vo veľkej dosť ťažkej krabici. Po otvorení rozloženého prístroja máte podrobný návod, ako si ho máte poskladať. Máte priložené aj kľúče na dotiahnutie hlavíc, takže nič vám už na poskladanie netreba zháňať, všetko máte v krabici. Stroj sa skladá dosť ľahko, lebo na každom kuse máte nálepku, ktorý ide na pravú, alebo na ľavú stranu, čo je super. Akurát, čo sa ťažko skladá a treba pri tom určite dvoch ľudí je spojenie káblikov v stredovej tyči k spodnej časti stroja (nejaký magnet, alebo čo) aby to zacvaklo. Toto sme robili veľmi dlho, kým sa to podarilo. Iné časti sú bez problémov. Stavali sme ho asi hodinu a pol. Prístroj sa ľahko používa, displej vám sám naskočí, hneď keď začnete cvičiť. Môžete si na ňom pozrieť ako dlho cvičíte, počet spálených kalórií,atď. alebo jedným gombíkom si nastavíte, že vám bude sám po 4 sekundách ukazovať všetky namerané hodnoty. Najväčšou výhodou je veľmi tichý chod prístroja, čo veľmi oceňujem, nakoľko bývame v bytovke a vôbec ho nie je počuť. Celkovo by som to zhrnul tak pre tých ktorý si ho chcete zakúpiť. Zakúpte si ho lebo je veľmi tichý, má moderný vzhľad, môžete cvičiť v pohodlí domova pri pozeraní televízie, nemusíte chodiť do posilovne ( aj tá niečo stojí, a v daždi, alebo fujavici sa komu chce), takže ak chcete cvičiť a chcete aj pohodlie, tak si ho určite kúpte. Takže na záver vám prajem, nech vám dobre slúži, veľa spálených kalórií, dobré filmy pri cvičení, a nech sa vám splnia očakávania aké ste mali pred zakúpením tohto prístroja. Dúfam, že vám táto recenzia pomohla pri výbere. Marcel z Kežmarku.
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.