Eliptický Ergometer Christopeit ECO 2000

Kód: 7843
799 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
4.7.2024
Možnosti doručenia

S ergometrom ECO 2000 s vlastným generátorom zažijete v domácich športoch úplne nové dimenzie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastná výroba energie pomocou technológie generátora
Eliptical ECO 2000 tu je zo svojim vlastným zdrojom energie. Vďaka vlastnej výrobe energie beží úplne bez externého napájania a zásobu energie dodáva aj cez USB port integrovaný v počítači (napr. funkcia nabíjania pre smartfóny alebo tablety počas tréningu).

ECO 2000 je vybavený cca 10 kg magnetickým brzdovým systémom bez opotrebovania a tichým plochým remeňovým pohonom, ktorý umožňuje tréning s nízkou hlučnosťou. Odpor pri šliapaní je možné presne a jemne nastaviť pomocou 24-stupňového počítačom riadeného ovládača odporu.Moderný displej s držiakom na smartfón/tablet a funkciou nabíjania pre vaše zariadenia
Počítač s podsvieteným LED displejom zobrazuje 7 hodnôt. Je veľmi dobre čitateľný a ľahko sa používa vďaka prehľadným ovládacím tlačidlám. Individuálne tréningové ciele možno dosiahnuť výberom rôznych programov. Pestrý tréning je rovnako jednoduchý na implementáciu pomocou 12 trvalo uložených tréningových programov ako pulzom riadený tréning srdcovej frekvencie s rôznou záťažou v 4 programoch. S 5 individuálnymi tréningovými programami si môžete vytvoriť vlastné tréningové programy a wattový program nezávislý od rýchlosti umožňuje cielený, dokonca aj stresový tréning s voľne voliteľnou kadenciou. Funkcia test kondície vyhodnotí váš tréningový výkon po tréningu.

Trénujte ekologicky
S crossovým trenažérom ECO 2000 môžete dosiahnuť svoje tréningové ciele spôsobom šetrným k životnému prostrediu. Na tomto crossovom trenažéri ste energetickým centrom a vďaka vstavanej dobíjacej batérii zostane počítač funkčný, ak vám niekedy dôjde dych. Generovaný a uložený prúd je možné použiť cez USB pripojenie počas tréningu. Jednoducho nabite svoj smartfón alebo tablet v dodanom držiaku.

Virtuálny tréning s Kinomap* 
S crossovým trenažérom ECO 2000 a aplikáciou Kinomap môžete tréning navrhnúť interaktívne. Svoju obľúbenú prehliadku môžete kedykoľvek začať z viac ako 160 000 kilometrov trás a zároveň spoznávať okolie. * Na používanie aplikácie Kinomap je potrebné mobilné zariadenie. Po bezplatnej testovacej fáze je k dispozícii profesionálna verzia, za ktorú sa účtujú dodatočné náklady.

Nášľapy na nohy
Protišmykové nášľapy tiež zaisťujú stabilnú polohu nohy a pohodlný krok. Pre optimálny tréning sa dajú nastaviť.

LCD počítač
Kvalitný počítač disponuje moderným displejom s integrovaným držiakom na smartfón alebo tablet a USB portom na nabíjanie vašich zariadení počas tréningu.

Transportné kolieska
Transportné kolieska ECO 2000 vám umožňujú nielen jednoduchú zmenu miesta. Cvičíte tak jednoducho kdekoľvek a bez elektrickej zásuvky. Bez napájania zo siete! Pre chod rotopedu nie je potrebné napájanie zo siete. Energiu si vyrába sám a zvyšnú ukladá do úložiska.

Technické informácie:
- počet programov:
12
- programy srdcovej frekvencie: 4
- užívateľské programy: 5
- úrovne zaťaženia: 24
- brzdný systém: magnetický
- LCD displej
- hmotnosť: 56 kg
- nosnosť: 150 kg
- zotrvačník: 10 kg
- rozmery (D x Š x V cm): 120 x 66 x 161 cm
- výkon nezávislý od rýchlosti: áno
- špecifiká: výroba energie pomocou technológie generátora

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce eliptické ergometre
? Brzdný systém: magnetické
? Ovládanie záťaže: elektronicky
? Váha zotrvačníka: 10 kg
? Nosnosť: 150 kg
Meranie vzdialenosti: áno
Ručné senzory: áno
Počet stupňov záťaže: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.