Generátor ozónu MSpa

Kód: MW-PR0018412-01
69 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Užite si hygienický zážitok z kúpania vo vašej vonkajšej vírivke – bez väčšej námahy! Vírivý generátor ozónu Miweba MSpa to umožňuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Údržba bazéna sa robí úplne sama. Ozón priľne k nežiaducim látkam ako sú baktérie alebo vírusy a účinne ich likviduje. Celkovo sa týmto spôsobom zlikviduje 90 % choroboplodných zárodkov! Výsledok: je potrebných o 60 – 90 % menej dezinfekčných prostriedkov. Vysoký výkon ozónu v kombinácii s nízkou spotrebou energie charakterizuje náš vírivý generátor ozónu Miweba MSpa. Získajte praktické bazénové príslušenstvo už teraz a znížte námahu a náklady na starostlivosť o vírivku na minimum.

Účinne bojujte proti baktériám Úplne bez chemikálií - vďaka generátoru ozónu!
Na dezinfekcii ozónom sa, pravdaže, podieľajú aj chemické procesy. Avšak bez akýchkoľvek škodlivých látok! Takto sa čistenie bazéna darí prirodzeným spôsobom. Naviazaním ozónu na baktérie, vírusy a iné častice nečistôt dochádza k ich zabíjaniu.

Ďalším pozitívnym vedľajším účinkom je zvýšenie kvality vody obohatením kyslíkom. Vďaka generátoru ozónu sa môžete bezstarostne kúpať v hygienicky čistom bazéne.

Údržba bazéna jednoduchšia ako kedykoľvek predtým - Vysoký výkon ozónu 100 mg/h
Náš vírivý generátor ozónu Miweba MSpa zaujme vysokým výkonom ozónu 100 mg/h. Pre najlepšiu bazénovú hygienu preto postačí používať ozónový prístroj 1-2x denne po dobu 30 minút.

Vďaka vysokému výkonu ozónu a spotrebe iba 5 wattov je ozónový prístroj obzvlášť účinný. Spotreba energie takmer neovplyvňuje náklady na elektrinu. Keď si kúpite kúpeľné ozónové zariadenie, získate výhody z nákladovo efektívnej a prírodnej starostlivosti o vodu vo vírivke.

Rýchlo pripojené a pripravené na použitie - Pre bazény s objemom 550-1200 litrov
Externý generátor ozónu Miweba MSpa je kompatibilný so všetkými našimi vonkajšími vírivkami MSpa. Ale ozónový prístroj je vhodný aj pre všetky ostatné vírivky s objemom vody 550-1200 l.

Jednoducho zaveste ozonátor na hadicu čerpadla vášho bazéna - zariadenie je pripravené na použitie. Praktická veľkosť uľahčuje prepravu a skladovanie. Vírivý generátor ozónu Miweba MSpa predstavuje vysokú funkčnosť a najlepšiu kvalitu vody vo vašej domácej vírivke!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.