Horná a dolná kladka s montážou na stenu MARBO Sport MH-W102 2.0

Kód: ABI-17-3-375
189 €
3 až 10 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
3.7.2024
Možnosti doručenia

Horná a dolná kladka MARBO Sport MH-W102 2.0 je robustné stacionárne zariadenie určené na precvičovanie svalov rúk, ramien a chrbta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konštrukcia je vyrobená z oceľových profilov s rozmermi 40 x 40 milimetrov a jednotlivé diely sa vyrábajú na presných CNC strojoch, čo zaručuje jednoduchú montáž a výslednú vysokú kvalitu výrobku. Posilňovací systém pozostáva z 3 kladiek, ktoré sú vybavené guličkovými ložiskami, a 2 oceľových lán s gumovými zarážkami. V základnej polohe je MH-W102 2.0 zostavený ako horná kladka, ak ho chcete použiť ako dolnú kladku, je potrebné pretiahnuť druhé lano cez dolnú kladku a pripojiť ho k hornému lanu pomocou karabíny. Model MH-W102 2.0 má len jedno miesto na závažia, a to pojazd v zadnej časti konštrukcie, ktorý je vybavený dvoma hrotmi s priemerom 25 milimetrov. Ako závažia môžete používať olympijské aj bežné kotúče až do hmotnosti 140 kg. Konštrukciu je potrebné pripevniť k stene. Kotviaci materiál nie je súčasťou dodávky a je potrebné vybrať správny typ podľa materiálu podkladu.
Robustné oceľové nášľapy sa používajú na zafixovanie počas tréningu so spodnou kladkou a tiež zabraňujú zdvíhaniu konštrukcie. Opierka na nohy je nastaviteľná do 3 úrovní a je vybavená valčekmi z peny EVA pre maximálne pohodlie. Pohodlné polstrovanie je vyrobené zo syntetickej kože.

Technický popis:
- materiál: oceľ, hliník, PVC, syntetická koža, prášková farba
- rozmery:
výška: 199 cm
dĺžka: 124 cm
šírka: 51 cm (bez adaptéra)
- hmotnosť: 20,4 kg
- maximálne zaťaženie: 140 kg
- rozmery nakladacieho tŕňa: 2,5 x 22 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie klietky a kladky
Typ: kladky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.