Infračervený ohrievač Heidenfeld IH110

Kód: MW-PR0032214-01
179 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
4.7.2024
Možnosti doručenia

Infračervený ohrievač Heidenfeld IH110 vám poskytne komfortné teploty presne tam, kde ich chcete mať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Infražiariče sú modernou alternatívou klasických ohrievačov. Poskytujú v kúpeľni, na terase alebo v detskej izbe útulnú atmosféru. U tohto modelu to umožňujú tri účinné stupne vykurovania . S praktickým diaľkovým ovládaním je obsluha obzvlášť príjemná a pohodlná . Zvláštnosť: Infračervený ohrievač možno nastaviť až o 180 stupňov. Vychutnáte si tak maximálny rozsah účinku. Už viac nečakajte: Získajte toto všestranné zariadenie do svojho domova už teraz!

Praktické diaľkové ovládanie
Čo môže byť krajšie ako neustále využívať prvotriedne pohodlie? Preto k infračervenému ohrievaču Heidenfeld IH110 dostanete diaľkové ovládanie. Vďaka tomu je manipulácia mimoriadne praktická a jednoduchá.

Napríklad zvoľte požadovaný vykurovací výkon. To je viditeľné ihneď po zapnutí. Vďaka pohotovostnej funkcii zostáva sálavé kúrenie zapnuté, ale nebeží. Aktivujte požadovanú úroveň a okamžite to začne!

Infračervený žiarič vyrobený z nerezovej ocele a hliníka
Nechcete svoj infračervený ohrievač používať iba v interiéri? Žiaden problém! Kryt z hliníka s práškovým nástrekom a ochranná mriežka z nehrdzavejúcej ocele robia infračervený ohrievač Heidenfeld IH110 odolný voči poveternostným vplyvom.

Dá sa teda bez problémov použiť aj v krytom vonkajšom priestore. So značkou Heidenfeld nekupujete len kvalitu, ale aj premyslenú funkčnosť.

Tri praktické stupne vyhrievania
Infračervený sálavý ohrievač Heidenfeld IH110 ponúka nielen teplo stlačením tlačidla. Dodáva sa tiež s tromi efektívnymi nastaveniami ohrevu . Na prvej úrovni získate úžitok z 1 000 wattov , zatiaľ čo ďalšia presvedčí s 2 000 wattmi . Tretí stupeň je o niečo lepší a dosahuje impozantných 3 000 wattov .

Infračervený ohrievač vám ponúka maximálnu flexibilitu, pokiaľ ide o vykurovanie.

Príjemné infračervené teplo
Vďaka rýchlemu pripojeniu do zásuvky si môžete užívať výhody infračerveného ohrievača. Namiesto vzduchu sa tým ohrieva osvetlené predmety. Ľudia považujú teplo podobné slnku za mimoriadne pohodlné a príjemné.

Ďalšie plus: je bez zápachu . Infračervený ohrievač Heidenfeld IH110 je tiež mimoriadne energeticky úsporný, pretože nie je potrebné dlhé predhrievanie.

Nastaviteľné o pôsobivých 180 stupňov
S infračerveným ohrievačom Heidenfeld IH110 si môžete vychutnať úžasné výhody presného tepla. Pretože sa dá nakloniť až o 180 stupňov ! Týmto spôsobom je možné infračervený žiarič špecificky zarovnať.

Využite túto veľkú oblasť pôsobenia. Či už detská postieľka, hojdacie kreslo v zimnej záhrade alebo stôl na terase: tento sálavý ohrievač má vždy účinok.

S krytím IP55 a oveľa viac
Aby ste infražiarič Heidenfeld IH110 mohli používať aj v krytých vonkajších priestoroch, je vybavený krytím IP55 . Vďaka tomu je odolný voči prachu a nečistotám. Navyše je necitlivý na prúd vody z akéhokoľvek uhla.

Certifikáty zaručujú ďalšiu bezpečnosť pri používaní sálavého ohrievača. S minimálnou vzdialenosťou jeden meter ste vždy v optimálnom dosahu.

Infračervený ohrievač pre exteriér aj interiér
Je infražiarič vhodný aj na vonkajšie použitie? Infračervený ohrievač Heidenfeld IH110 môžete s čistým svedomím používať aj v chránených vonkajších priestoroch . Praktický obal ju účinne chráni pred vetrom a počasím.

Ale sálavý ohrievač je možné použiť aj v uzavretých miestnostiach s veľkosťou 10-25 m² . Či už v kúpeľni, detskej izbe, zimnej záhrade alebo hobby miestnosti: spoľahlivo ho použite ako doplnkový zdroj tepla.

Vhodné pre montáž na strop aj na stenu
Aby ste mohli teplo aktivovať rýchlo, môžete infračervený ohrievač Heidenfeld IH110 jednoducho namontovať na strop alebo stenu . Dá sa teda úžasne integrovať presne tam, kde chcete.

Vďaka nízkej hmotnosti len 3,4 kg môžete infražiarič pripevniť na požadované miesto v priebehu okamihu.

Technický popis:
- 3 stupne ohrevu, s diaľkovým ovládaním, odolný voči korózii, trieda ochrany IP55 a vrátane krytu
- Záruka: 3 roky
- Zabezpečenie: IP55, pohotovostná funkcia
- Vzdialenosť k ohrievaču: aspoň 1 m
- Zástrčka: Euro zástrčka / zásuvka typu C
- Diaľkové ovládanie
- Oblasti použitia: vhodné do vnútorných a chránených vonkajších priestorov
- Vykurovací výkon: max 3000 wattov
- Úrovne tepla: Úroveň 1: 1 000 wattov / úroveň 2: 2 000 wattov / úroveň 3: 3 000 wattov
- Montáž na strop alebo na stenu
- Balenie obsahuje: Sálavý ohrievač IH110, diaľkové ovládanie, montážny materiál, návod a kryt
- Veľkosť izby: 10 - 25 m²
- Trieda ochrany IP: IP55
- Dĺžka kábla: 1,67 m
- Materiál: Kryt odolný voči poveternostným vplyvom s hliníkovou práškovou farbou a ochrannou mriežkou z nehrdzavejúcej ocele
- Ďalšie funkcie: Výklopný o 180°
- Rozmery produktu (D x Š x V): 95,5 x 15,0 x 11,0 cm
- Hmotnosť produktu: 3,4 kg
- Technológia vykurovania: pozlátené infračervené vykurovacie teleso
- Zdroj: 220-240V~, 50/60Hz

Dodatočné parametre

Kategória: Infražiariče
Typ: infražiariče
Umiestnenie: nástenné/stropné
Vykurovacia plocha: 25 m²
Šírka: 15
Hmotnosť: 3,4 kg
Stupne výkonu: 3
Farba: čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.