Inverzná lavica DUVLAN VX-10
Kód: 7340Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inverzné lavice |
|---|---|
| EAN: | 8586019914368 |
| Typ: | chrbtové |
| Druh: | šikmé |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| Nosnosť: | 136 kg |
| Maximálna výška cvičenca: | 198 cm |
| Polohovacie: | áno |
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
21 hodnotení
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Zornici 1990/23 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | [email protected] |











