Inverzná lavica DUVLAN VX-30

Kód: 7578
179 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Inverzná lavica účinná pri odstránení a predchádzaní bolestí chrbta a svalového napätia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inverznej lavici DUVLAN VX-30 umožňuje efektívne predchádzať a odstrániť problémy súvisiace s bolesťou chrbta. Každodenná záťaž vplýva negatívne na celé telo a práve inverzná terapia dokáže znížiť stres na chrbticu. Cvičenie zmierňuje tlak, ktorý spôsobuje nepríjemné bolesti a pomáha tak zmierniť svalové napätie. Účinok spočíva v obrátenej polohe tela, do ktorej vás dokáže inverzný stôl pretočiť. Tlak pôsobí len na hornú polovicu tela a pomáha tak zlepšovať krvný obeh v celom tele. Ďalšou výhodou cvičenia okrem rehabilitačných účinkov je spevňovanie celého tela. Môžete si posilniť najmä brušnú oblasť a nohy a zlepšiť si tak celkovú fyzickú kondíciu.
Pri cvičení vždy dbajte na bezpečnosť. Bezpečnostné pásy a mäkká podložka poskytujú ochranu a komfort pri cvičení. Ak pravidelne necvičíte, vždy začínajte s kratšími cvikmi, ktoré môžete časom stupňovať.

Je dôležité spomenúť mnohé výhody, ktoré vám cvičenie na Inverznej lavici DUVLAN VX-30 prinesie:

Vylepšené držanie tela: Inverzná terapia odstraňuje bolesti chrbta a pomáha pri celkovom držaní tela. V dnešnej dobe trpí týmto problémom veľa ľudí a práve inverzné cvičenie pomáha pri obnove prirodzenej pozície.

Relax svalov: Svaly tela sú v neustálom napätí, dokonca aj počas spánku. Práve inverzná terapia, ako jedna z mála procedúr pomáha pri ich celkovom uvoľnení.

Pomoc pri poškodených platničkách: Cviky pomáhajú pri poškodení a regenerácii platničiek ako sú pokrivené a vyskočené platničky.

Zlepšenie krvného obehu: Pomáha aj pri zlepšení cirkulácie krvného obehu, čo má pozitívny vplyv na celkovú činnosť tela.

Pomoc pri bolesti chrbta: Inverzná terapia je účinná na odstránenie bolesti, ako aj na akútnu bolesť celej chrbtice. Tiež slúži na predchádzanie týchto problémov ako preventívna starostlivosť.


Inverzný stôl DUVLAN Vertigan
Technický popis:
- stabilný oceľový rám
- možnosť naklonenia operadla (pomocou nastaviteľného popruhu si môžete zablokovať otáčanie operadla a nastaviť operadlo podľa vašich potrieb)
- penové úchopy nôh
- pohodlná plastová chrbtová opierka
- odporúčaná výška postavy: 147 - 198 cm
- rozmery (d x š x v): 120 x 60 x 140 cm
- maximálna nosnosť: 136 kg
- hmotnosť: 22 kg
- možnosť sklopenia lavičky pre úsporu miesta
- pre domáce použitie

Záručný servis bez nákladov!
Najvýhodnejšia cena na trhu!

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness lavičky špeciálne
Nosnosť: 136 kg
Typ lavice: na chrbát
Druh lavice: šikmá
Rozmery (d x š x v): 120 x 60 x 140 cm
Hmotnosť: 22 kg
Lavička vhodná pre komerčné účely: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.