Inverzná lavica Fassi Power 50

Kód: 6978
249 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Cvičením na inverznej lavici Fassi Power 50 môžete predchádzať problémom spojeným s vašou chrbticou. Cvičením zmiernite tlak ktorý nepriaznivo pôsobí na chrbát počas celého dňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inverzná lavica Fassi Power 50 umožňuje efektívne predchádzať a odstrániť problémy súvisiace s bolesťou chrbta. Každodenná záťaž vplýva negatívne na celé telo a práve inverzná terapia dokáže znížiť stres na chrbticu. Cvičenie zmierňuje tlak, ktorý spôsobuje nepríjemné bolesti a pomáha tak zmierniť svalové napätie. Účinok spočíva v obrátenej polohe tela, do ktorej vás dokáže inverzný stôl pretočiť. Tlak pôsobí len na hornú polovicu tela a pomáha tak zlepšovať krvný obeh v celom tele. Ďalšou výhodou cvičenia okrem rehabilitačných účinkov je spevňovanie celého tela. Môžete si posilniť najmä brušnú oblasť a nohy a zlepšiť si tak celkovú fyzickú kondíciu.
Pri cvičení vždy dbajte na bezpečnosť. Bezpečnostné pásy a mäkká podložka poskytujú ochranu a komfort pri cvičení. Pre úsporu miesta je vďaka skladaciemu mechanizmu vhodný aj do menších domácností. Ak pravidelne necvičíte, vždy začínajte s kratšími cvikmi, ktoré môžete časom stupňovať.

Je dôležité spomenúť mnohé výhody, ktoré vám cvičenie na Inverznej lavici Fassi Power 50 prinesie:

Vylepšené držanie tela: Inverzná terapia odstraňuje bolesti chrbta a pomáha pri celkovom držaní tela. V dnešnej dobe trpí týmto problémom veľa ľudí a práve inverzné cvičenie pomáha pri obnove prirodzenej pozície.

Relax svalov: Svaly tela sú v neustálom napätí, dokonca aj počas spánku. Práve inverzná terapia, ako jedna z mála procedúr pomáha pri ich celkovom uvoľnení.

Pomoc pri poškodených platničkách: Cviky pomáhajú pri poškodení a regenerácii platničiek ako sú pokrivené a vyskočené platničky.

Zlepšenie krvného obehu: Pomáha aj pri zlepšení cirkulácie krvného obehu, čo má pozitívny vplyv na celkovú činnosť tela.

Pomoc pri bolesti chrbta: Inverzná terapia je účinná na odstránenie bolesti, ako aj na akútnu bolesť celej chrbtice. Tiež slúži na predchádzanie týchto problémov ako preventívna starostlivosť.

Technický popis:
- odolný oceľový rám
- pevný chrbát s 35 mm podšívkou
- protišmykové bočné postranné držadlá
- bezpečnostný kolík nastaviteľný na 4 úrovniach: 20, 40, 60, 80 stupňov
- penové úchopy nôh
- blokovacie valčeky pre členky v penovej hmote s vysokou hustotou a s bezpečnostnou pákou rýchleho uvoľnenia
- dĺžka je nastaviteľná pre používateľov do výšky 198 cm
- rozmery otvorené: 148 x 126 x 69 cm
- rozmery zatvorené: 187 x 52 x 69 cm
- maximálna nosnosť: 140 kg
- hmotnosť: 26 kg
- možnosť sklopenia lavičky pre úsporu miesta
- pre intenzívne domáce použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness lavičky špeciálne
Hmotnosť: 26 kg
Nosnosť: 140 kg
Maximálna výška cvičenca: 198 cm
Typ: chrbtové
Druh lavice: šikmé

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.