Kurín MyAnimal MH-21 pre 3 sliepky

Kód: MW-PR0019094-01
215 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia

Kurník MyAnimal MH-21 s podnosom na vajíčka - praktický, robustný a priestranný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chov kurčiat je od teraz hračkou. S týmto kurníkom môžete nielen pohodlne ubytovať svoje zvieratá a pochutnať si na čerstvých vajciach, ale zároveň ponúkate kurčatám aj vašim zeleným plochám optimálnu ochranu. 

Veľa slobody pohybu
Vaše kurčatá potrebujú pohyb a milujú pobyt vonku. Tu rastie zeleň, ktorú potrebujú pre svoje zdravie a kvalitné vajíčka. V kurníku MyAnimal MH-21 majú sliepky priestor a pocit pohodlia. V praxi si rýchlo uvedomíte, ako premyslený je tento kurník s výbehom. 

Vysoko kvalitné a ochranné impregnované borovicové drevo!
Vďaka vybranému materiálu je kurník obzvlášť odolný voči poveternostným vplyvom. Prečo taký kvalitný materiál? Ak si kúpite kurník MH-21, oceníte toto: Na jednej strane kvôli odolnosti voči poveternostným vplyvom, pretože vaše zvieratá potrebujú spoľahlivú ochranu. Kurník by mal túto požiadavku určite spĺňať. Na druhej strane sú materiály dobre spracované, čo prospieva blahu zvierat. Preto je nielen opracované borovicové drevo zásadne starostlivo impregnované, ale aj integrovaný drôt je pozinkovaný. Takže z tejto kuracej voliéry sa budete dlho tešiť - a rovnako tak aj vaše kurčatá.

Dvere - rýchly prístup do vnútra kurníku
Predovšetkým premyslená funkčnosť vám uľahčí praktické veci pri chove zvierat. Aj príjemne veľké dvierka vás v praxi nadchnú, pretože pohyb vo vnútri kurína zvládnete bez problémov. Dvere spoľahlivo zabezpečíte jednoduchým zámkom – stačí jeden pohyb.

Žiadna šanca pre dravcov!
Kurník je obzvlášť bezpečný vďaka pozinkovanému drôtu s hustými okami. Ak ste oboznámení s chovom kurčiat, viete o nebezpečenstvách prirodzených predátorov. Patria sem líšky, kuny a dravé vtáky, ako sú jastraby. Tento kurník s výbehom ponúka vašim zvieratám účinnú ochranu bez toho, aby ich obmedzoval - predátori sú bezpečne držaní vonku vďaka stabilnému drôtenému pletivu.

Rýchle čistenie!
Pomocou výsuvnej zásuvky sa kurník jednoducho čistí. Hygiena je dôležitá aj pri chove zvierat. O to viac budete nadšení zo stavby kurníka: stačí vytiahnuť príslušnú zásuvku. Čistotu a poriadok možno ľahko udržiavať - ​​ako v kurníku, tak aj na vašom trávniku!

Zber vajíčok jednoduchý - výklopná hniezdna búdka v kurníku to umožňuje!
Kúpte si kurník a zbierajte chutné vajíčka. Hniezdnu búdku je možné jednoducho otvoriť a vajíčka vybrať - žiadna námaha, žiadne vzrušenie medzi zvieratami. Kúpou tohto kurníka získate hneď celý rad výhod.

Dážď? Žiadny problém!
Asfaltová lepenka udrží kurník vždy suchý. Účinná ochrana pred vetrom a počasím. Vaše kurčatá žijú pod stabilnou strechou pokrytou asfaltovou lepenkou a môžu sa kedykoľvek stiahnuť do útulného kútika. Tu sa kvalitná kombinácia materiálov s vysokou odolnosťou skutočne uplatní - na to sa môžete spoľahnúť.

Technický popis:
- kvalitné Impregnované borovicové drevo
- strecha, odolná voči poveternostným vplyvom, z asfaltovej lepenky
- jemná sieťovina pre najlepšiu ochranu
- vysúvacia zásuvka lemovaná oceľovým plechom
- výklopná hniezdna búdka
- dostatok slobody pohybu vďaka priestrannému výbehu
- pozinkovaný drôt zapracovaný do dreva
- dvoje dvere vpredu
- dva priestory, prepojené schodiskom, oddeliteľné do záhrady
- rozmery hniezdneho boxu: 28 x 50 x 30 cm
- rozmery domčeka: 60 x 60 x 60 cm
- rozmery produktu (D x Š x V): 174 x 66 x 98 cm
- hmotnosť: 21 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Kurníky
Druh: kurníky
Rozmery: 174 x 66 x 98 cm

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 1.5.2023
Kvalitný výrobok a pekný dezing