Kurín MyAnimal XXL MH-22 pre 8 sliepok

Kód: MW-PR0025928-03 MW-PR0025928-02 Zvoľte variant
549 €
1 až 2 týždne Skladom Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
25.7.2024 16.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Kurník MyAnimal MH-22 zaujme hneď niekoľkými spôsobmi: konštrukcia je pevná, má užitočné funkcie, je veľkoryso dimenzovaná a starostlivo vyrobená z kvalitného materiálu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurník MyAnimal MH-22 predovšetkým ponúka vašim zvieratám nielen ochranu a bezpečnosť, ale aj vysoký komfort, čo má pozitívny vplyv na zdravie a výsledky. Kúpou tohto kurníka teda zabijete niekoľko múch jednou ranou: vaše zvieratá sú v bezpečí pred predátormi, môžu sa kedykoľvek skryť, ale tiež môžu využiť výbeh podľa svojich predstáv. Čistenie a starostlivosť bude pre vás rovnako jednoduché ako aj zbieranie vajíčok.

Žiadny problém vďaka dvom oddeleným hniezdnym búdkam
Dve poschodia, pohodlný vonkajší priestor a pohodlné schodíky do prírody - to nie je o luxusnej nehnuteľnosti, ale o kurníku MyAnimal MH-22: Ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlné ubytovanie vašich zvieratiek na záhrade. Kurník s výbehom môžete kedykoľvek premiestniť na nové miesto, aby sa kurčatá mohli v pokoji nielen hrabať a žrať trávu, ale aby sa trávnik zotavil. Vaše sliepky majú nielen bezpečnú strechu nad hlavou a bezpečné útočisko, ale aj dve veľmi pohodlné a oddeliteľné hniezdne búdky a tri útulné bidlá. Pri stavbe sa ale myslelo aj na vás – o výhodách sa rýchlo presvedčíte.

Kuracia voliéra vyrobená z kvalitného impregnovaného borovicového dreva
Pohodlný kurník je vyrobený zo starostlivo impregnovaného borovicového dreva - mal by totiž vašim zvieratám ponúknuť spoľahlivú ochranu vonku a byť podľa toho aj odolný voči poveternostným vplyvom. Vysoká kvalita spracovania samozrejme slúži aj na pohodu zvierat, čo je pre vás určite tiež dôležité. Dôkladná predúprava sa však netýka len dreva, ale aj drôtu: Tento je pozinkovaný, čo výrazne predlžuje jeho životnosť vplyvom počasia. Pri kúpe tohto kurína si teda môžete byť istí, že sa vám a vašej hydine bude dlho páčiť.

Kurín s dvoma poschodiami a schodmi do výbehu
Vaše sliepky potrebujú pohyb – a najlepšie na vidieku. Ak si kúpite tento kurník, vaše zvieratká sa ľahko dostanú na schodisko do bezpečia vonku a budú jesť a hrabať trávu dosýta. Zdravie vašich kurčiat sa zvýši, rovnako ako kvalita vajec. Rýchlo si všimnete, že kurník je veľmi dobre premyslený: na jednej strane kuriatka pohyb majú, na druhej strane sa môžu podľa potreby skryť. Hniezdne búdky sú predovšetkým navrhnuté tak, aby sa zvieratá cítili všade pohodlne – a to je presne to, na čom v konečnom dôsledku záleží.

Jednoduché čistenie vďaka výsuvnej zásuvke
Dôležitosť čistoty a hygieny netreba podceňovať – najmä pri chove zvierat. Aj tento bod bol vyriešený dobre, pretože stačí urobiť niekoľko jednoduchých krokov: jednoducho vytiahnuť zásuvku určenú na čistenie a odstrániť všetky zvyšky – a vec je vyriešená. Poriadok si preto vytvoríte s veľmi malým úsilím, čo je pri voľne sa pasúcich kurčatách ťažko dosiahnuteľné. Váš trávnik sa vám poďakuje!

Tri bidielka: dostatok miesta pre vaše kurčatá
O pohodlie v dome je postarané aj vtedy, ak si vyberiete túto voliéru pre kurčatá: tri bidlá čakajú na použitie pre vaše kurčatá. Je tu teda dostatok miesta pre vaše zvieratá, ktoré sa v kurníku zdržiavajú v nepriaznivom počasí alebo v noci. Všetky doplnky sú samozrejme kvalitné a starostlivo spracované, aby sa dosiahol harmonický výsledok. Presne tieto špeciálne detaily robia túto kuraciu voliéru tak praktickou.

Dve okná pre čerstvý vzduch a dostatok slnečného svetla
Denné svetlo môže prúdiť do kurníka MyAnimal MH-22 rovnako nerušene ako čerstvý vzduch - to zaisťujú dve okná. A ďalší praktický doplnok: hniezdne búdky sa dajú otvárať, aby ste mohli vajíčka ľahko vybrať.

Technický popis:
- materiál: kvalitné borovicové drevo, impregnované
- dve okná, ktoré sa dajú otvárať/zatvárať, dve hniezdne búdky (oddelené), ťahadlo na otváranie a zatváranie predných dverí, schody
- sieťované dvere (D x Š x V): 69,5 x 3,5 x 105,5 cm
- schody: 20,0 x 75,0 x 1,5 cm
- okno (D x Š x V): 18,0 x 2,0 x 13,0 cm
- vonkajšie predné dvere (D x Š x V): 64,5 x 2,0 x 57,0 cm
- rozmery hniezdneho boxu (D x Š x V): 68,0 x 35,5 x 38,5 cm
- vnútorné predné dvere (D x Š x V): 25,0 x 1,5 x 31,5 cm
- hmotnosť produktu: 49,0 kg
- zásuvka: vysúvacia s oceľovým plechom
- tri bidlá
- pozinkovaný drôt
- 1x mrežové dvere, 1x vchodové dvere zvnútra, 1x vchodové dvere von
- dve úrovne, prepojené schodiskom
- rozmery produktu (D x Š x V): 305,0 x 151,0 x 150,0 cm
- strecha: impregnovaná drevená konštrukcia

Dodatočné parametre

Kategória: Kurníky
Druh: kurníky
Rozmery: 305,0 x 151,0 x 150,0 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x