Magnetický eliptický trenažér HMS H8890

Kód: ABI-17-12-026
345 €
3 až 10 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
10.12.2021

Magnetický trenažér HMS H8890 s veľkým zotrvačníkom a pohybom pedálov po kružnici je v podstate kríženec medzi eliptickým trenažérom, spinbikem a stepperom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľké 8 kilogramové záťažové koleso zaručuje rýchlosť a plynulosť pohybu ako na spinbiku a šikmé vodiace koľajnice zaisťujú pohyb pedálov po kružnici, tento pohyb je kratší, než u klasického elipticalu a šikmejšie, než u steppera. Pohyblivé madlá zapoja do tréningu aj hornú polovicu tela. Záťaž je generovaná mechanicky ovládanou, magnetickou brzdou, ktorá je nastaviteľná do 8-mich polôh. Tento typ brzdy neobmedzuje plynulosť otáčania záťažového kolesa. Možnosť dosiahnuť vysokých rýchlostí predurčuje trenažér HMS H8890 na použitie v CrossFit-ovom a intervalovom tréningu.
Počítač je vybavený LCD displejom, ktorý zobrazuje všetky potrebné údaje na hodnotenie tréningu - čas, vzdialenosť, rýchlosť, tepovú frekvenciu a spálené kalórie. Nad displejom sa nachádza držiak pre mobilné zariadenie, z ktorého môžete počas tréningu sledovať napríklad obľúbený seriál.
Transportné kolieska na prednom stabilizátore uľahčujú presúvanie trenažéra a nastaviteľné koncovky na zadnom stabilizátore umožňujú dokonalé postavenie H8890 do roviny.

 Technický popis:
- odpor: magnetický
- zaťaženie: 8-stupňová regulácia
- záťažové koleso: 8 kg
- meranie pulzu: dotykové senzory
- držiak pre tablet, alebo mobilný telefón
- dĺžka kroku: 18 cm
- rozteč pedálov: 28 cm
- transportné kolieska
- váha: 35 kg
- maximálne zaťaženie: 120 kg
- rozmer po zložení: d102 cm x š69 cm x v158 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce manuálne elipticaly
Brzdný systém: magnetický
Nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 38 kg
Dĺžka kroku: 18 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.