Mini stepper DUVLAN Tapie
Kód: 6547Podrobný popis
Pravidelné cvičenie na Mini stepperi vám umožní efektívne vyformovať zadok, stehná a brušné svalstvo. Pohodlnosť pri cvičení zaručujú široké protišmykové nášlapy. Cvičenie na stepperi je vhodné pre ženy a mužov všetkých vekových kategórií. Okrem spaľovania tukov, si tak môžete zlepšiť aj celkovú fyzickú kondíciu.
Technický popis:
- posiluje stehná, zadok, brušné svalstvo
- funkcie počítača: scan, celkový počet, čas, kalórie, počet/min
- nastaviteľná výška nášľapov
- rozmery: d42 x š29,5 x v19 cm
- maximálna nosnosť: 100 kg
- hmotnosť: 7,2 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steppery |
|---|---|
| EAN: | 8586019910117 |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Hmotnosť: | 7,2 kg |
| Rozmery (d x š x v): | 42 x 29,5 x 19 cm |
| Držadlo: | áno |
| Displej: | áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
15 hodnotení
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Zornici 1990/23 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | [email protected] |
