Posilňovacia veža Christopeit SP 2000

Kód: 7852
579 € –22 % 449 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Možnosti doručenia

Multifunkčná posilňovňa SP 2000 od Christopeit Sport je ideálna pre domácu posilňovňu, ktorá kombinuje početné cvičebné štruktúry tak, aby bolo možné precvičiť celé telo s jediným zariadením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cvičenie hrudníka, chrbta, rúk, nôh a brucha je možné vykonávať s integrovaným vybavením, ako je sťahovanie latiek, motýlik, tlak na hruď, bicepsový curl.

Fitness stanica ponúka možnosť vykonávať veľké množstvo cvičení, čo v kombinácii so správnou aplikáciou znamená, že sa môžete rozlúčiť s monotónnym tréningom.

Priložené zásuvné závažia umožňujú variáciu záťaže od cca 5,6 kg do 45 kg.

Výškovo nastaviteľné sedadlo s pohodlným povrchom uprednostňuje dôraz na špecifické cvičenia pre precvičované partie tela. Preto nie je problém používať zariadenie ľuďmi rôznej výšky. Detaily, ktoré odlišujú od iných viacúčelových posilňovní, umožňujú viac pohodlia a produktivity počas vášho tréningu.

Posilňovacia stanica SP 2000 vyrobená z rúrkovej ocele s čiernou povrchovou úpravou vyžaruje moderný vzhľad doma alebo vo vašej osobnej domácej posilňovni.

Domáci športový tréning s fitness stanicou SP 2000 znamená: tréning celého tela pre telesný tréning, ako aj cielený silový a vytrvalostný tréning nezávislý od počasia. To môže naštartovať metabolizmus, posilniť svaly končatín, hornej časti tela a chrbta a zlepšiť celkovú kondíciu.

Rôzne cvičenia
S multi-gym SP 2000 máte k dispozícii viac ako 20 cvikov a môžete dostať do formy celé telo. Udržujte sa v kondícii a trénujte špeciálne svaly brucha, chrbta, rúk a nôh.

Technický popis:
- Maximálna telesná hmotnosť: 120 kg
- Rozmery (D x Š x V cm): 145 x 115 x 200
- Závažia s hmotnosťou cca 45 kg je možné nastaviť v 8 krokoch po 5,6 kg
- Výškovo nastaviteľný curl pult a kombinovaná jednotka bench press/butterfly
- Výškovo nastaviteľné sedadlo

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce veže
Max. váha cvičiteľa: 120 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.