Rotoped DUVLAN Silent 2. - trieda
Kód: R3484Podrobný popis
Rotoped Duvlan Silent vrátil zákazník v lehote 14 dní. Rotoped sme skontrolovali a zabalili späť do krabice.
Rotoped Duvlan Silent vám zaručí ideálny tréning v domácom prostredí. Má 8 stupňové manuálné ovládanie záťaže a 6 kg zotrvačník. Nastaviteľné sedadlo vo vertikálnom a horizontálnom smere, ako aj nastaviteľný uhol rukoväte sa prispôsobia viacerým užívateľom. Rotoped je vybavený snímačom tepovej frekvencie v riadidlách a počítačom, ktorý vám zobrazí informácie o cvičení (čas, vzdialenosť, rýchlosť a kalórie).
Technický popis:
- magnetický brzdný systém s manuálnym ovládaním záťaže
- váha zotrvačníka: 6 kg
- 8 úrovní odporu
- jednodielne kľuky
- nastavitelný uhol rukoväte
- vertikálne a horizontálne nastavenie sedadla
- počítač s LCD displejom
- funkcie počítača: rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie a pulz
- snímače tepovej frekvencie v rukovätiach
- komfortné pedále s nastaviteľným popruhom
- rozmery (D x Š x V): 93x52x127 cm
- hmotnosť: 24 kg
- nosnosť 130 kg
- kategória HC (podľa normy EN957)
- TUV certifikát
Záručný servis bez nákladov!
Najvýhodnejšia cena na trhu!
Dodatočné parametre
| Kategória: | 2. akosť fitness |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Monitor vhodný pre iConcept: | nie |
| Systém vyrovnávania nerovností podlahy: | nie |
| Meranie spálených kalórií: | áno |
| Snímače tepovej frekvencie: | áno |
| Počet stupňov záťaže: | 8 |
| Rozmery (d x š x v): | 93 x 52 x 127 cm |
| Vertikálne nastaviteľné sedadlo: | áno |
| Transportné kolieska: | áno |
| Horizontálne nastaviteľné sedadlo: | áno |
| Ergometer: | nie |
| Hmotnosť záťažového kolesa: | 6 kg |
| Brzdný systém: | magnetický |
| Ovládanie záťaže: | manuálne |
| Nosnosť: | 130 kg |
| Meranie pulzu: | áno |
| Meranie rýchlosti: | áno |
| Meranie času bicyklovania: | áno |
| Meranie prejdenej vzdialenosti: | áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Zornici 1990/23 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | [email protected] |
