Rotoped HOUSEFIT TIRO 100 iTrain

Kód: FS-HB-8268HPMB
509 €
Skladom (2 - 5 dní)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Ergometer je vybavený elektronickou reguláciou záťaže a umožňuje vďaka rozhraniu Bluetooth bezdrôtové prepojenie s Vaším tabletom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ergometer HOUSEFIT TIRO 100 iTrain je vybavený elektronickou reguláciou záťaže s možnosťou programovania. Umožňuje bezdrôtové prepojenie s tabletom, ktorý je možné zacvaknúť priamo na počítač stroja a využívať aplikáciu pre Android či Apple. Táto aplikácia obsahuje množstvo prednastavených tratí, či riadenie podľa tepovej frekvencie, aj wattový režim. Zvláštnosťou, ktorú však úplne vybočuje je možnosť, vďaka ktorej je možné nastaviť vlastnú trať v systéme GOOGLE MAPS. Vďaka tejto funkcii si môžete zvoliť trasy, ktoré by ste napr. v zime absolvovať nemohli, alebo naopak miesta kam sa normálne nepozriete. Výber je iba na Vás! Môžete si zvoliť 3 druhy náhľadu, buď štandardné, vtáčie perspektíva, či pohľad vlastnými očami. Inak aj bez využitia tabletu, ponúka stroj ako jednoduchú manuálnu voľbu záťaže, tak aj kompletné programové vybavenie vrátane profilových tréningov a programov riadených tepovou frekvenciou.
Tento ergometer zákazníkom ponúka kombináciu kvalitného ergonomického, oceľového rámu za veľmi priaznivú cenu. Rámová konštrukcia a výškovo nastaviteľné riadidlá, tak zaistia pohodlné a správne posedenie ľuďom s výškou až 200 cm. Vyvážený zotrvačník s hmotnosťou 9 kg, magnetická brzda a prevod dopínaným remeňom zaručuje komfortný, plynulý a tichý chod aj pri väčších záťažiach, osobám do hmotnosti 150 kg. Ergometer je kompletne na ložiskách (šliapací stred, zotrvačník, dopínacia kladka, ...), čo spolu s masívnym rámom zaisťuje dlhú životnosť stroja. Ergometer TIRO 100i Train má elektronicky ovládanú magnetickú brzdu, s reguláciou záťaže v 16 stupňoch.

Tréning s prednastavenými programami už vám nestačí? Pomocou Bluetooth bezdrôtovej komunikácie môžete svoj trenažér ľahko prepojiť s tréningovými aplikáciami ako sú Kinomap, iConsole+ alebo MyHomeFit. Váš tréning dostane nové rozmery a vy možnosť čeliť novým výzvam. Cez tieto aplikácie sa môžete pripojiť aj ku globálnemu systému Google Maps, vytvárať stále nové trasy a precestovať tak pokojne celý svet.

Aplikácie sú buď úplne zadarmo alebo v obmedzenej demoverzii s možnosťou zakúpenia plnej verzie, so všetkými dostupnými vymoženosťami, ktoré daná aplikácia ponúka.

Kinomap aplikáciu môžete sťahovať pre Android a iOS (Apple).

iConsole+ aplikáciu môžete sťahovať pre Android a iOS (Apple).

MyHomeFit aplikáciu môžete sťahovať pre Android.

Všetky tréningové aplikácie sú poskytované treťou stranou. Je vhodné vopred overiť, či práve vaše zariadenie (chytrý telefón alebo tablet) bude s vybranou aplikáciou kompatibilné. V prípade problémov alebo hlásenia chýb vám radi pomôžeme, nenesieme však zodpovednosť za funkčnosť danej aplikácie vo vašom zariadení.
Prehľadný a ľahko ovládateľný computer je vybavený podsvieteným farebným LCD monitorom. Umožňuje režim manuálny (tlačidlami +/- nastavuje záťaž ručne), profilový tréning (ergometer podľa zvolenej trate mení sám záťaž priebehu jazdy so zobrazením vašej polohy a trate). Ďalej má aj program riadený tepom (H.R.C.), pri ktorom automaticky koriguje záťaž podľa aktuálnej tepovej frekvencie a udržuje vás tak v optimálnej tepovej zóne. To je ideálne pri spaľovaní tukov. Pre túto funkciu je zásadné, že počítač dokáže komunikovať s hrudným pásom, tým je zaručený komfort a presnosť merania. Počítač je tiež vybavený systémom RECOVERY, ktorý vie vyhodnotiť v tzv. upokojovacej fáze po cvičení váš fyzický stav, meraný v závislosti od rýchlosti poklesu tepovej frekvencie bezprostredne po dokončení tréningu.

Tréningový počítač:
- LCD displej s modrým podsvietením a funkciou Bluetooth
- tréningová aplikácia iConsole+ ponúka vďaka bezdrôtovému prepojeniu s tabletom pomocou Bluetooth možnosť nastaviť si vlastnú trať v systéme GOOGLE MAPS (systém pre Android či Apple)
- počítač meria a zobrazuje: rýchlosť, čas, vzdialenosť, otáčky/min, kalórie, pulz, záťaž, teplotu
- rozsah výkonu: 10-350 W
- program RECOVERY: áno (vyhodnotenie fyzickej kondície)
- tréningové programy: P1-P12
- programy závislé na tepovej frekvencii: 3 (55%, 75%, 90%), srdcový pás možné dokúpiť
- program manuálny: 1
- meranie tepovej frekvencie: pomocou srdcového pásu alebo prostredníctvom senzorov v riadidlách

Technický popis:
- záťažový systém: elektromagnetický
- nastavenie záťaže: 16-stupňové
- ložiská v zotrvačníku a stredovom zložení: áno
- zotrvačník: 9 kg
- výškovo nastaviteľné sedlo: áno
- horizontálne nastaviteľné sedlo vrátane naklopenia: áno
- ľahko prístupný rám:áno
- pojazdové kolieska: áno
- pedále s klipsňou: áno
- nastaviteľné riadidlá: áno
- komfortné sedlo: áno
- napájanie: adaptér
- držiak na fľašu: áno
- pracovné prostredie: domáce
- trieda presnosti podľa EN-957: HA
- pojazdové kolieska: áno

Ostatné informácie:
- rozmery: 89 x 58 x 148 cm
- hmotnosť: 33 kg
- maximálna hmotnosť užívateľa: 150 kg
- 5 rokov záruka na rám
- 2 roky záruka na ostatné súčasti

Dodatočné parametre

Kategória: Ergometre
? Brzdný systém: magnetické
? Ovládanie záťaže: elektronicky
? Váha zotrvačníka: 9 kg
? Nosnosť: 150 kg
Ergometer: áno
Meranie prejdenej vzdialenosti: áno
Meranie spálených kalórií: áno
Hmotnosť: 39 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.