Rotoped Schwinn 570U

Kód: NAU-100529
900 € –22 % 699 €
2 až 4 týždne
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Rotoped s magnetickým brzdným systémom, mäkkým sedadlom a extra veľkou riadiacou konzolou.

Detailné informácie

Podrobný popis
Rotoped Schwinn 570U je najlepší rotoped aký značka Schwinn ponúka. Na prvý pohľad Vás zaujme veľká riadiaca konzola akú nenájdete pri žiadnom inom rotopede. Nájdete na ňom dva modro podsvietené dispeleje. Menší Vám zobrazuje základné údaje o Vašom tréningu, ako sú: rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, počet otáčok za minútu a pulz.
Horný, väčší, displej je rozdelený na viacero menších dispelejov: Program display (zobrazuje sa aktuálny program), Intensity display (zobrazuje úroveň tréningu na základe aktuálnej záťaže), Heart Rate Zone display (zobrazuje v ktorej zóne sa práve nachádza Vaša tepová hodnota), Goal display (zobrazuje aktuálny zvolený typ cieľa – čas, kalórie, vzdialenosť – aktuálnu hodnotu na dosiahnutie cieľa a percento dosiahnutého cieľa), User display (zobrazuje aktuálneho užívateľa), Achievement display (sa aktivuje, keď dosiahnete cieľ tréningu. Na displeji sa zobrazí gratulácia a zazanie slávnostný zvuk). Rotoped Schwinn 570U obsahuje 29 tréningových programov a 25 stupňov záťaže, takže skutočne každý si nájde svoju obľúbenú kombináciu záťaže a programu.
Samozrejmosťou je USB port a možnosť pripojenia Vášho tabletu či mobilu.

Programy a aplikácie:
Explore the World ™ – aplikácia vám umožní cestovať po celom svete z pohodlia domova a automaticky sa v reálnom čase prispôsobí rýchlosti vašich produktov Schwinn Fitness podporujúcich Bluetooth®. Prevezmite kontrolu nad svojou cestou s desiatkami cieľov vo vysokom rozlíšení a dĺžkami programov, z ktorých si môžete vybrať, vrátane 5 km cez japonský vidiek, 10 km cez škótsku vysočinu, maratóny v uliciach Prahy a mnoho ďalších. Vyzvite sa na cestu po celom svete a motivujte sa každým dňom pridávaním nových cieľov.

Fitness Test Program - meria zlepšenie vašej fyzickej kondície. Sleduje a porovnáva váš výkon (vo watt-och) pre vašu srdcovú frekvenciu. Keď sa vaša kondícia zlepší, váš výkon sa pri určitej tepovej frekvencii automaticky zvýši.

Recovery Test Program - ukazuje ako rýchlo sa vaše srdce zotavuje z cvičenia do pokojnejšieho stavu. Čím je zotavenie rýchlejšie, tým je vaša kondícia lepšia.

HRC (Heart Rate Control) Programs – programy kontroly srdcovej frekvencie vám umožňujú nastaviť cieľovú hodnotu tepovej frekvencie. Program za pomoci hrudného pásu, alebo senzorov na riadidlách, sleduje vaše srdce (BPM – údery za minútu) a prispôsobuje tréning tak, aby vaša srdcová frekvencia bola vo zvolenej zóne.

Rotoped je vybavený pripojením Bluetooth® a môže sa bezdrôtovo synchronizovať s aplikáciou Nautilus Trainer™. Softvérová aplikácia sa synchronizuje so svojím prístrojom na sledovanie celkových spálených kalórií, času a vzdialenosti. Zaznamenáva a ukladá každý tréning pre rýchly prehľad. Okrem toho automaticky synchronizuje údaje o cvičení s aplikáciami MyFitnessPal® a Under Armour® Connected Fitness, aby ste dosiahli svoj každodenný cieľ v počte kalórií. Sledujte svoje výsledky a zdieľajte ich s priateľmi a rodinou!

Počítač obsahuje:
- 29 tréningových programov (12 profilov trate, 9 HRC programy, 4 užívateľské, 2 Fitness tests, 1 Recovery test, 1 Quick start)
- 25 stupňov odporu
- Dual Track™ - počítač s dvoma modro podsvietenými LCD displejmi
- 3-rýchlostný vstavaný ventilátor
- MP3 prehrávač
- vstavané reproduktory
- USB port
- pamäť až pre 4 užívateľov
- Quick Buttons – tlačidlá na okamžité nastavenie záťaže

Rukoväte:
- nastaviteľný sklon
- zabudované snímače tepovej frekvencie
- lakťové opierky

Sedadlo:
- extra veľké a mäkké
- nastaviteľné horizontálne aj vertikálne

Technický popis:
- magnetický brzdný systém
- hmotnosť záťažového kolesa: 5,8 kg
- hmotnosť celkovej rotujúcej hmoty: 10 kg
- funkcie počítača: rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, počet otáčok za minútu, pulz
- komfortné pedále s nastaviteľným popruhom
- 3-dielne kľuky
- transportné kolieska
- držiak na fľašu
- rozmery: d105 x š54 x v141 cm
- hmotnosť: 30 kg
- nosnosť: 136 kg
- pre domáce použitie

O značke Schwinn®:
Meno Schwinn bolo celé generácie synonymom pre americké bicykle.
Schwinn® je značka ktorá prináša legendárnu cyklistickú technológiu do domácich fitness strojov. Od roku 1965 sa stal Schwinn® jednou z najrešpektovanejších značiek pre domáci fitness na americkom trhu. Dlhoročné skúsenosti, inovácie, kvalita, jedinečnosť to je značka Schwinn®.

Záručný servis bez nákladov!
Najvýhodnejšia cena na trhu!

Dodatočné parametre

Kategória: Rotopedy
Brzdný systém: magnetický
Hmotnosť: 30 kg
Nosnosť: 136 kg
Rotujúca masa: 10 kg
Transportné kolieska: áno
Horizontálne nastaviteľné sedadlo: áno
Vertikálne nastaviteľné sedadlo: áno
Rozmery (d x š x v): 105 x 54 x 141 cm
Ergometer: áno
Snímače tepovej frekvencie: áno
Ovládanie záťaže: elektronické
Meranie pulzu: áno
Meranie spálených kalórií: áno
Meranie prejdenej vzdialenosti: áno
Meranie rýchlosti: áno
Meranie času bicyklovania: áno
Počet stupňov záťaže: 25
Systém vyrovnávania nerovností podlahy: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.