Sada filtračných vložiek pre vírivé bazény MSpa

Kód: MW-PR0018411-02 MW-PR0018411-05 Zvoľte variant
19 € 39 € od 19 €
1 až 2 týždne 1 až 2 týždne Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
10.10.2023 10.10.2023 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Filtračná vložka Miweba MSpa pre dlhotrvajúcu čistú vodu. Pri čistení bazéna by ste nemali robiť kompromisy. Dôverujte teda originálu s filtračnými vložkami do víriviek
Miweba MSpa!

Detailné informácie

Podrobný popis

Filter vírivky účinne čistí vodu a filtruje nečistoty. To znamená, že neexistuje živná pôda pre baktérie a choroboplodné zárodky. Filter do vírivky MSpa je dostupný v rôznych súpravách. Vyberte si v závislosti od modelu vašej nafukovacej vírivky. Všetky varianty do roku 2019 vyžadujú filter MSpa s integrovaným skrutkovacím závitom, od roku 2020 je povinný držiak na opakované použitie. Získajte inteligentné bazénové príslušenstvo a naďalej si užívajte hodiny relaxu vo vašej vonkajšej vírivke!

Povinná výbava vašej vírivky MSpa - Vhodné pre všetky modely vďaka držiaku
Filtračná vložka do vírivky Miweba MSpa je vhodná pre všetky produkty MSpa. Máte model do roku 2019? Potom zvoľte filtračnú vložku do vírivky s integrovaným uzáverom.
Pre modely od roku 2020 je potrebná dodatočná súprava s držiakom. Výhoda: Adaptér je opakovane použiteľný! Náhradné filtre vírivky naň jednoducho znova a znova nasadíte. Nie je potrebná úplná výmena.

Čistá voda ako na pláži snov - Vysoký výkon filtra pre efektívne čistenie
Potrebujete nový filter do vírivky? Náš filter MSpa účinne čistí vodu z kúpeľa. To je dosiahnuté kvalitným filtračným papierom a veľkým počtom lamiel.
Filter vírivky odstraňuje nečistoty ako čiastočky kože a podobne. Výsledok: vírivka zostane čistá, škodlivé baktérie nemajú šancu a voda sa nemusí tak často vymieňať. 

Nekomplikovaná starostlivosť o bazén
Nestrácajte svoj drahocenný čas komplexnou údržbou bazéna. Filtračné vložky do víriviek Miweba MSpa stačí vymeniť každých 4-6 týždňov. Raz týždenne stačí rýchle opláchnutie čistou vodou. 

Filtračná vložka Miweba MSpa - Vhodné aj pre vašu vonkajšiu vírivku?
Filtračná vložka do vírivky Miweba MSpa je vhodná pre všetky nafukovacie vírivky MSpa. 

Upozornenie:
Pre všetky modely do roku 2019 potrebujete vírivý filter s integrovaným bajonetovým uzáverom. Pre všetky modely od roku 2020 je potrebný adaptér. Môžete si ich zakúpiť jednotlivo alebo v praktickej retrofit sade. V budúcnosti budete potrebovať iba nové náhradné filtre. Držiak je opakovane použiteľný. Držiak môžete použiť aj na dodatočnú montáž modelov bazénov do roku 2019. S adaptérom môžete naďalej používať najnovšiu generáciu filtrov MSpa.

- materiál: plast a fleece
- veľkosť: š11,5 x v8,6 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Bazénové filtrácie
filtračné kartuše: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.