Samonafukovací vírivý bazén MSpa Otium M-OT061 s dezinfekciou UV-C

Kód: MW-PR0026215-01
1 490 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
3.7.2024
Možnosti doručenia

Nafukovacia vírivka MSpa Otium M-OT061 je dokonalým riešením pre vašu domácu wellness oázu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

S našimi produktmi MSpa je veľmi jednoduché dopriať si luxus vlastnej vírivky. Nemusíte plánovať žiadne prestavby, táto nafukovacia vonkajšia vírivka sa postaví takmer sama.

3-stupňový masážny systém pre pocit pohody - 125 vzduchových trysiek + 6 hydromasážnych trysiek s nastaviteľným uhlom
V teplej vode je radosť relaxovať. Zvlášť, keď Miweba MSpa Whirlpool Otium vytvára bublinky vody so svojimi 125 vzduchovými tryskami a poskytuje tak obzvlášť stimulujúci oddych od stresujúceho každodenného života. Svoj podiel na tom má predovšetkým 6 hydromasážnych trysiek s nastaviteľným uhlom. V kombinácii s masážnym účinkom umožňuje teplá voda citeľné zlepšenie napätia. V závislosti od vašej nálady si môžete zvoliť intenzitu 125 vzduchových trysiek z 3 úrovní medzi 300 a 720 wattmi. Najvyšší stupeň intenzity má stimulačný účinok a podporuje krvný obeh. 

Systém M-ONE s 5-minútovým nastavením - Spustite integrovanú pumpu iba jedným vstupom
Obrovskou výhodou je, že táto vírivka je nafukovacia. Relax začína veľmi jednoduchým zložením, ktoré je vďaka systému M-ONE možné už za 5 minút. Stačí si nájsť vhodné miesto v záhrade, rozložiť vonkajšiu vírivku a spustiť integrované čerpadlo stlačením tlačidla. Jednoducho stlačte súčasne tlačidlá BUBBLE a UP na diaľkovom ovládači. Už teraz môžete s očakávaním sledovať, ako sa vaša nafukovacia vírivka rozvinie a nafúkne úplne sama. Potom už len naplňte vodu a vyberte požadovanú teplotu. Nemusíte sa ničoho obávať. Integrovaný manometer automaticky monitoruje tlak vzduchu a zastaví nafukovanie hneď, ako sa dosiahne optimálna úroveň tlaku.

Ozónová a UV-C dezinfekcia - Žiadna šanca až pre 60 druhov baktérií a vírusov
Váš nafukovací bazén pojme až 930 litrov sladkej vody. A vždy si môžete byť istí, že krištáľovo čistá tekutina dodrží to, čo sľubuje. Pretože je použitá vysoko účinná kombinácia UV-C dezinfekcie a generátora ozónu. UV-C systém spoľahlivo zabíja až 60 druhov vírusov a baktérií, ktoré prechádzajú cez filter. Ozónový plyn je účinný proti riasam a baktériám vo vode. A prirodzeným spôsobom: pre optimálnu kvalitu vody je potrebné len minimum chemikálií. Zvláštnosť možno vidieť aj pri pohľade na filtračné vložky MSpa. S 90 záhybmi majú veľmi veľkú plochu a zaručujú tak maximálny filtračný efekt.

Funkcia automatického pripomenutia filtra - Vaša osobná pripomienka aspoň raz týždenne
Vaša nová vírivka Miweba MSpa Otium „myslí“ za vás! Automaticky vám každých 3-5 dní pripomenie , aby ste zapli filtráciu vody. Taktiež už nezabudnete na pravidelné čistenie či výmenu filtra. To znamená, že keď nabudúce skočíte do vlastnej vonkajšej vírivky,  môžete si byť istí, že kvalita vody bude perfektná.

-99% rast baktérií - Materiál má antibakteriálny účinok 
Hygiena je nevyhnutným predpokladom pre bezstarostný pôžitok z kúpania. Nielen kombinovaný filtračný systém, ale aj samotný povrch má preukázateľne pozitívny vplyv na kvalitu vody. S týmto inovatívnym detailom možno zabrániť 99% rastu baktérií!

Rhino-Tech 6-vrstvové PVC s dizajnovým vzorom MSpassima - Štýlové a až o 25 % hrubšie ako štandardný materiál nafukovacej vírivky
Rhino-Tech 6-vrstvový (PVC) vyzerá veľmi štýlovo, v neposlednom rade vďaka vzoru MSpassima. Tento materiál je až o 25% hrubší ako materiál používaný v tradičných bazénoch. Vďaka tomu je vaša nová nafukovacia vírivka veľmi odolná voči vonkajším vplyvom. Vonkajšiu vírivku tak môžete využívať po celý rok. Šesť vrstiev zaisťuje vynikajúcu odolnosť proti roztrhnutiu a účinne chráni bazén pred mrazom a UV svetlom.

Spa s energeticky úsporným časovačom - Naplánujte si čas spustenia až 99 hodín vopred
Vírivka Miweba MSpa Otium má energeticky úsporný časovač. To umožňuje naplánovať čas spustenia presne až 99 hodín vopred. Energiu teda spotrebúvate len vtedy, keď ohrievate vodu na požadovanú teplotu. 

S 2 °C/hod na požadovanú teplotu - Inovatívny 40 °C PTC systém rýchleho ohrevu
Teplá, príjemne bublajúca voda je nezameniteľným znakom vírivky. Je len na vás, akú teplotu vody si chcete vychutnať. Inovatívny a výkonný systém rýchleho ohrevu PTC umožňuje maximálnu teplotu vody príjemných 40 stupňov. Najmä v zime je absolútnym vrcholom ponoriť sa do teplej vody, keď sú vonkajšie teploty chladné. Vykurovací systém ohrieva vodu až o 2 stupne za hodinu. 

Protimrazová vírivá vaňa - Nahrieva sa automaticky, keď teplota klesne pod 1 °C
Protimrazová vírivka automaticky dohreje vodu na 3 stupne, akonáhle klesne pod 1 stupeň Celzia. Tento automatický mechanizmus umožňuje používať Miweba MSpa Whirlpool Otium aj pri mrazivých teplotách do -5 stupňov. V každom prípade je funkčný materiál natoľko robustný, že svoju záhradnú vírivku môžete využívať po celý rok.

Bezpečnosť zvnútra aj zvonku - Protišmyková vnútorná vrstva a izolovaný vonkajší kryt s prackami odolnými proti roztrhnutiu
Dizajnéri produktov mysleli na všetky detaily, aby váš pôžitok z kúpania v teplej vode bol čo najbezpečnejší. Protišmyková vrstva na vnútornej strane bazéna poskytuje viditeľnú priľnavosť, keď vstúpite do vody. Na vonkajšej strane má táto záhradná vírivka izolovaný kryt s pevnými prackami. Kryt nielenže chráni vodu pred znečistením. Pre deti je to však aj bezpečnostná prekážka. Mimoriadne odolné pracky ponúkajú jasné plus z hľadiska bezpečnosti.

Extra bočná priehradka - Na uloženie diaľkového ovládača a iných drobností
Pri kúpe tejto funkčnej vírivky máte vždy všetko pod kontrolou. Vďaka extra bočnej priehradke máte diaľkové ovládanie vždy na dosah. Napríklad na zmenu intenzity prúdenia vzduchu. Do bočnej priehradky môžete uložiť aj ďalšie drobnosti, ktoré potrebujete. 

Nízkohlučný ohrev - maximálne 70 dB v bublinkovom režime
S Miweba MSpa Whirlpool Otium si vyberáte jeden z najtichších modelov vo svojej triede. Takmer nehlučná vírivka má všetko, čo potrebujete na to, aby ste si užili úžasne uvoľnené prestávky od stresu každodenného života. Technológia Advance Whisper Quiet zaisťuje v bublinkovom režime príjemnú hlučnosť maximálne 70 decibelov: vírivka, záhrada a prírodné prostredie tak tvoria upokojujúci celok. 

Dôverujte originálnemu filtru a ďalšiemu príslušenstvu od MSpa
S našimi vírivkami si užijete veľa zábavy na dlhú dobu. Istotu však môžete mať len vtedy, ak stavíte na originálne príslušenstvo . Nezabúdajte, že neoriginálne diely a príslušenstvo nie sú testované ani schválené spoločnosťou Mspa a že Miweba nemôže posúdiť ich vhodnosť a bezpečnosť pre samotné diely, ani vplyv na funkčnosť a spoľahlivosť, ako je tepelná ochrana alebo účinnosť filtrácie. Poškodenie spôsobené použitím neoriginálneho príslušenstva, ako sú filtre, kryty, tepelné ochranné rohože alebo nesprávnym použitím, je vylúčené zo záruky alebo záruky. 

Kompletné príslušenstvo - Všetko, čo potrebujete pre vašu novú vírivku MSpa
S vírivkou Miweba MSpa Otium sa spoľahnete na kompletný balík príslušenstva pre rýchle a individuálne použitie. S 2 filtračnými vložkami na vodu, držiakom filtra, hadicovým adaptérom, plniacou hadicou s nanometrom, izolovaným krytom bazéna, izolačnou podložkou, nafukovacím krytom bazéna, kľúčom na ventil a jasným návodom máte všetko, čo potrebujete. 

Technický popis:
- riadenie: všetko v jednom LED diaľkovom ovládači
- materiál: extra hrubé Micro Mspassima Rhino-Tech 6-vrstvové PVC
- konštrukcia: samonafukovací systém M-ONE
- masážne trysky: 6 nastaviteľných trysiek hydrojet
- technológia vykurovania PTC
- teplotný rozsah: do 40 stupňov Celzia
- vykurovací výkon: 1500 Watt, 2,04 PS
- filtračné čerpadlo: vysoko výkonné filtračné čerpadlo 12V / 60 Watt
- protišmykový spodný materiál
- masážne čerpadlo: 720 wattov, 0,8 hp - 3 úrovne (300/500/720 wattov)
- čistenie: integrovaný generátor ozónu a UV-C čistenie vody
- kapacita: odporúčané 930 litrov, maximálne 1429 litrov
- rozsah dodávky príslušenstva: 2x filtračná vložka, adaptér na záhradnú hadicu, manometer, návod
- 125 vzduchových trysiek
- vykurovacia plocha: 1,5-2 stupňov za hodinu
- dĺžka kábla: 1,5 metra
- pre 6 dospelých osôb
- rozmery produktu (D x Š x V): 185,0 x 185,0 x 70,0 cm
- hmotnosť produktu: 42,0 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Vírivé bazény
Rozmery: 185,0 x 185,0 x 70,0 cm
Objem: 1429 l
Počet osôb: 6
Počet trysiek: 125
Výkon ohrevu: 1,5 kW
Celoročné: áno
Konštrukcia: nafukovacie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.