Skladacia solárna taška Craftfull

Kód: MW-PR0032004-01 MW-PR0032004-02 MW-PR0032004-03 MW-PR0032004-04 Zvoľte variant
149 € 199 € 349 € 519 € od 149 €
1 až 2 týždne 1 až 2 týždne 1 až 2 týždne 1 až 2 týždne Zvoľte variant
Výkon
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Pomocou slnečných lúčov si vyrábate vlastnú elektrinu – nech ste kdekoľvek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mobilný solárny panel zaujme vysokou úrovňou účinnosti a pôsobivo kompaktnou plochou. Keďže solárny panel je skladací sa tiež ľahko prepravuje. Nohy pomáhajú vždy zarovnať solárny panel v smere na slnko. Teraz už ostáva len nabíjať mobily, notebooky a podobne priamo cez USB port. Alebo môžete elektrinu pohodlne uskladniť v elektrárni na neskôr. To znamená, že ste energeticky sebestační aj počas zamračených dní.

Jednoduchá preprava pomocou rukoväte
So solárnou taškou Craftfull Sunbalance sa stanete nezávislými od externých zdrojov energie. Pretože skladací solárny modul si môžete jednoducho vziať so sebou. Rukoväť úžasne uľahčuje prenášanie .

Počítalo sa aj s extra priehradkou na príslušenstvo , prepojovacie káble alebo zariadenia, ktoré sa majú nabíjať. Užite si dovolenku alebo výlet bez vláčenia množstva vecí. Presvedčte sa o výhodách solárnej tašky.

Vďaka mobilnému zdroju energie
Skladací solárny panel vám otvára množstvo možností. Hudobný systém na záhrade, doplnok k domácej elektrickej sieti na balkóne alebo ako užitočná vychytávka v mobilnom dome: solárna taška Craftfull Sunbalance vám dáva nezávislosť. Prevádzkujte svoje technické zariadenia nezávisle bez toho, aby ste sa museli spoliehať na pobrežnú energiu. A užite si výhody obnoviteľnej energie.

Okamžite k dispozícii cez USB alebo na uloženie energie
So solárnou taškou Craftfull Sunbalance máte úžitok dvoma spôsobmi: svoj smartfón, tablet a všetko ostatné môžete pohodlne nabíjať priamo na solárnom module cez USB porty. Mnoho zariadení je kompatibilných vďaka 10-dielnej súprave konektorov.

Slnko práve svieti, no vy momentálne nepotrebujete energiu? Žiaden problém! Jednoducho uskladnite vyrobenú elektrinu v nabíjacej stanici. To vám dodáva energiu získanú z vášho mobilného solárneho systému aj v zlom počasí alebo v noci.

Nohy pre flexibilné zarovnanie
Na priamom slnku získate maximálny výkon zo svojho skladacieho solárneho modulu. Pomocou stabilných nožičiek je ľahké zarovnať solárne panely na slnko. So správnym sklonom dokážete optimálne zachytiť slnečné lúče a okamžite ich premeniť na cennú energiu. Ak má byť solárny modul položený naplocho na zem, nohy vďaka suchému zipsu neprekážajú.

Solárny panel s výkonom 60, 100, 200 alebo 300 wattov
Za optimálnych podmienok dodáva solárna taška Craftfull Sunbalance 60, 100, 200 alebo 300 wattov v závislosti od variantu. V závislosti od toho, ktoré a koľko elektronických zariadení chcete prevádzkovať, sa odporúča skladací solárny panel s nižším alebo vyšším príkonom.

Solárny modul s výkonom 60 wattov postačí na kratšie cesty, kde sa majú nabíjať len menšie zariadenia ako smartfón. Ak sa vyžaduje viac energie – napríklad pri použití v karavane, mobilnom dome alebo záhradke – odporúča sa väčší solárny panel s výkonom 100, 200 alebo 300 wattov.

Robustné materiály pre najlepšiu ochranu
Či už doma alebo na cestách: So solárnou taškou Craftfull Sunbalance máte po ruke zdroj energie s dlhou životnosťou. Mono články zabezpečujú dobrý tok energie v solárnom module.

Taška z ETFE plastu chráni vnútro pred poveternostnými vplyvmi alebo ľahkými nárazmi. Mobilný solárny panel spája maximálny výkon s robustným dizajnom a jednoduchou manipuláciou.

Skladací solárny modul s prackami
Snívate o solárnom paneli vo svojom mobilnom dome alebo na cestách? Potom vás ohromí solárna taška! Z nej sa totiž dá rozložiť solárny modul.

Uzávery na pracky zabraňujú neúmyselnému otvoreniu. Vaša solárna taška Craftfull Sunbalance je vždy bezpečne uložená!

Kompaktné rozmery pre flexibilné použitie
V závislosti od príkonu je skladací solárny modul vysoký maximálne 62 cm. Preprava mobilného zdroja energie je preto hračkou. Po zložení na maximálnu šírku 8,5 cm stačí úzka medzera a solárny panel sa zloží.

Napriek svojim kompaktným rozmerom zaujme solárna taška Craftfull Sunbalance vysokým stupňom účinnosti minimálne 22 %. Hneď ako zasvieti slnko, budete mať úžitok z bezpečného napájania – kdekoľvek ho potrebujete.

Technický popis:
- výhody: vysoká účinnosť s ≥ 22,0 %, integrované vrecko na príslušenstvo alebo zariadenia, ktoré sa majú nabíjať, všetky zariadenia s príslušnými pripojeniami možno nabíjať, stabilný stojan vďaka integrovaným nožičkám
- zabezpečenie: zámky pracky zabraňujú neúmyselnému rozloženiu solárneho panelu
- materiál: solárne články: mono šindľové články, zadná strana: ETFE
- vlastnosti 60W: rozmery v zloženom stave (DxŠxV): 47,0 x 41,0 x 4,0 cm, rozmery v rozloženom stave (DxŠxV): 89,8 x 47,0 x 3,0 cm
- vlastnosti 100W: rozmery v zloženom stave (DxŠxV): 47,5 x 34,0 x 8,5 cm, rozmery v rozloženom stave (DxŠxV): 146,5 x 47,5 x 3,0 cm, hmotnosť: 3,5 kg vrátane príslušenstva
- vlastnosti 200W: rozmery v zloženom stave (DxŠxV): 62,0 x 48,9 x 5,5 cm, rozmery v rozloženom stave (DxŠxV): 202,0 x 62,0 x 3,0 cm
- vlastnosti 300W: rozmery v zloženom stave (DxŠxV): 62,0 x 49,6 x 6,5 cm, rozmery v rozloženom stave (DxŠxV): 301,8 x 62,0 x 3,0 cm
- menovitá kapacita: V závislosti od modelu: 60 wattov, 100 wattov, 200 wattov alebo 300 wattov
- prevádzková teplota: - 40 až + 85 °C
- pripojenie: 2x USB-A 5V/3A, 1x USB-C 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
- účinnosť: ≥ 22,0 %
- integrované nožičky
- balenie obsahuje: 1x solárny panel, 10 konektorov v rôznych verziách, nabíjací kábel pre Craftfull Powerstation s dĺžkou 5 metrov
- kompatibilita: kompatibilné so všetkými zariadeniami, ktoré využívajú existujúce pripojenia, napr. napríklad smartfón alebo tablet
- jednoduchá preprava vďaka integrovaným rukovätiam

Solárnu tašku je možné používať samostatne bez nabíjacej stanice Craftfull.

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne panely
Výstupné napätie: 12 V
Farba: čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.