Skladacie záhradné lehátko MultiGarden ZRL009-R s nastaviteľnou strieškou
Kód: ME-ZRL009-R BEZOVAPodrobný popis
Dizajn ležadla umožňuje tri polohy ležania. Materiál prepúšťa vodu, vďaka čomu je vodeodolný a vhodný na vonkajšie použitie. Pre väčšie pohodlie je ležadlo vybavené opierkou hlavy a strieškou, ktorá chráni pred nadmerným slnečným žiarením. Nohy ležadla majú protišmykové podložky, takže sa pri používaní na terase nemusíte obávať o stabilitu ani o poškriabanie podlahy. Celé ležadlo sa dá zložiť do kompaktných rozmerov, čo uľahčuje jeho skladovanie alebo prepravu. Maximálna nosnosť je 120 kg.
Technický popis:
- rozmer ležadla: š 67 x d 86 cm
- nosnosť: 120 kg
- hmotnosť: 7 kg
- materiál rámu: oceľ
- materiál čalúnenia: textilná sieťovina
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné lehátka |
|---|---|
| EAN: | 5903769971541 |
| Materiál konštrukcie: | kovové |
| Dĺžka: | 86 cm |
| Šírka: | 67 cm |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Farba: | béžová |
| Polohovacie: | áno |
| Skladacie: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | [email protected] |
