Skladacie záhradné lehátko MultiGarden ZRL010
Kód: ME-ZRL010 BLACK ME-ZRL010 SIVA ME-ZRL010 BEZOVA Zvoľte variantPodrobný popis
Lehátko má nastaviteľné operadlo a opierku na nohy. Vďaka svojmu dômyselnému dizajnu sa v priebehu niekoľkých sekúnd premení na pohodlné lehátko, ideálne na relax vonku alebo opaľovanie. Nohy lehátka majú špeciálne klzáky, ktoré chránia podlahu pred poškriabaním. Maximálna nosnosť je 150 kg.
Technický popis:
- rozmer ležadla: š 60,5 x d 122 cm
- nosnosť: 150 kg
- hmotnosť: 5,4 kg
- materiál rámu: oceľ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné lehátka |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Materiál konštrukcie: | kovové |
| Dĺžka: | 122 cm |
| Šírka: | 60,5 cm |
| Hmotnosť: | 5,4 kg |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Polohovacie: | áno |
| Skladacie: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | [email protected] |
