Skladacie závesné kreslo Garden Line Eris
Kód: CH-FAT0916 CH-FAT0923 Zvoľte variantPodrobný popis
Chvíle relaxácie nadobúdajú nový význam s kreslom ERIS. Jeho štýlový dizajn a pohodlný tvar vytvárajú ideálne miesto na oddych – doma aj vonku.
Vďaka mäkkému vankúšu a pevnému rámu kreslo nielenže skvele vyzerá, ale zaisťuje aj bezpečné a pohodlné používanie . Ľahko sa skladá – ideálne na uskladnenie!
Kľúčové vlastnosti a výhody:
- Praktický dizajn – ľahko sa skladá a skladuje
- Moderná farebná kombinácia
- Odolný oceľový rám a nosnosť až 140 kg
Technický popis:
- rozmery kresla: 76 × 58 × 106 cm
- rozmery rámu: 100 × 97 × 190 cm
- maximálne zaťaženie: 140 kg
- farba rámu: čierna
- pevná oceľová konštrukcia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné hojdačky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| ? Nosnosť: | 140 kg |
| ? Materiál konštrukcie: | kov |
| Výška: | 190 cm |
| Šírka: | 97 cm |
| Farba konštrukcie: | čierna |
| Stojan: | so stojanom |
| Použitie: | univerzálne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | CHOMIK M.ŚWIEŻY SJ |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Cegielniana 114, 32-420 Gdów, PL |
| E-mail : | [email protected] |
